Namuose – pergalė, svečiuose – nesėkmė

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikių „Ereliai“, žaidę namuose, sirgalius nudžiugino keturiolikta šio NKL sezono pergale, o išvykoje patyrė jau dvidešimtą pralaimėjimą.

Penktadienį mažeikiškiai savo aikštelėje priėmė Tauragės krepšininkus ir jau pirmame kėlinyje nuo svečių atsiliko septyniais taškais. Žaidimo eigą mažeikiškiams pavyko išlyginti antrame kėlinyje, po kurio jie pirmavo rezultatu 47:41. Lemiamą pranašumą aikštės šeimininkai įgijo trečiame kėlinyje, kai spurtavo 15:1 ir pasiekė dvidešimties taškų persvarą. Paskutiniame kėlinyje mūsų krepšininkai neleido varžovams šios persvaros labai sumažinti ir iškovojo pergalę rezultatu 87:71.
Į priekį „Erelius“ vedė amerikietis Torrance Rowe, pelnęs 18 taškų, po 17 taškų prie pergalės prisidėjo Aurimas Urbonas ir Tomas Rimša.
Šeštadienį Vilniuje rungtynės su vietos „Perlu“ vyko kitaip – mažeikiškiai visas rungtynes buvo besivejančiųjų vaidmenyje. Vilniečių pranašumas antrame kėlinyje buvo išaugęs iki penkiolikos taškų. Tik ketvirto kėlinio viduryje „Ereliai“ šį atsilikimą sumažino iki trijų taškų, tačiau vilniečiai sugebėjo atlaikyti mūsų ekipos spaudimą ir nugalėjo rungtynėse rezultatu 80:71.
Rezultatyviausiai vėl žaidė jau minėtas trejetas – A. Urbonas pelnė 17, T.e Rowe –  16, T. Rimša – 14 taškų.
NKL pirmenybėse skelbiama dviejų savaičių pertrauka, krepšininkai kovas atnaujins tik vasario 23 dieną, kai „Ereliai“ namuose susitiks su paskutinę vietą pirmenybėse užimančia Palangos ekipa.
Kitą dieną jų laukia išvyka į Kauną, kur bus kovojama su dar viena turnyro autsaidere – KTU komanda.
Mažeikių ekipa šiuo metu yra vienuoliktoje turnyrinės lentelės vietoje.