Namuose – pirmoji pergalė

Baigiantis Lietuvos salės futbolo A lygos pirmenybėms, pirmąją pergalę namuose iškovojo Mažeikių „VIP“ ekipa.

Viską lėmė antrasis kėlinys

Ketvirtadienį 7-oje turnyrinės lentelės vietoje tarp 9 komandų žengianti „VIP“ ekipa namuose priėmė dviem laipteliais aukščiau stovinčią kaimyninio Akmenės rajono ekipą.
Jau po pirmųjų 15 minučių šeimininkai buvo priversti vytis varžovus – akmeniškiai vieną po kito pelnė du įvarčius. Nors kėlinio pabaigoje Tadui Markevičiui pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau po kelių minučių akmeniškiai pelnė trečią įvartį ir pirmojo kėlinio rezultatas buvo jų naudai – 3:1.
Įpusėjus antram kėliniui situacija pasikeitė – Rokas Gecevičius sušvelnino rezultatą, o Tadas Markevičius jį išlygino.
Mažeikiškiai toliau puolė – per penkias minutes į akmeniškių vartus vienas po kito krito dar trys įvarčiai: po baudinio pasižymėjo Deividas Gineitis, po įvartį pelnė Žilvinas Banys ir Tomas Bružas. „VIP“ rezultatu 6:3 šventė pirmąją pergalę namuose.