Neblaiviems vairuotojams – baudžiamoji atsakomybė

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmą rugpjūčio savaitgalį policijos pareigūnai Mažeikių rajone sulaikė tris vairuotojus, kurių girtumas viršijo 1,5 promilės.

Dar vienam vairuotojui išvengti baudžiamosios atsakomybės leido tik galima alkoholio tikrintuvo paklaida.

Šeštadienį, apie pusę penkių vakaro, rajone reidą atliekantys Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai Kapėnuose, Tučių gatvėje, sulaikė 35-erių metų motociklininką, kuriam buvo nustatytas 1,85 promilės girtumas.

Šeštadienį, po vienuoliktos valandos vakaro, Pagardės kaime (Sedos seniūnija) susidūrė automobiliai „Audi A3“ ir „VW Passat“. Policijai tiriant įvyko aplinkybes, paaiškėjo, kad 32-ejų metų avarijos kaltininkas – „VW Passat“ automobilio vairuotojas – yra ne tik neblaivus (1,84 promilės), bet ir neturi teisės vairuoti automobilio.

Trečią neblaivų vairuotoją sulaikė mažeikiškiai policijos pareigūnai, kurie sekmadienio naktį, apie pusę dviejų, užsuko į Kurmaičius. Čia jie sustabdė automobilį „Toyota Corolla Verso“, kurio 26-erių metų vairuotojui buvo nustatytas 1,74 promilės girtumas.

Ketvirtas neblaivus vairuotojas, vairavęs automobilį „BMW“, į policijos pareigūnų rankas pakliuvo sekmadienį, apie vienuoliktą valandą vakaro Žemaitijos gatvėje. Pirmuoju pūtimu 33-ejų metų vyriškiui buvo nustatytas 1,55 promilės girtumas, antruoju (po 15 min.) – 1,51 promilės. Atmetus galimą 0,1 promilės paklaidą, konstatuota, kad vairuotojo girtumas neviršijo 1,5 promilės, tad jis bus baudžiamas administracine tvarka. Vairuotojui gresia 800–1 100 eurų bauda bei vairuotojo pažymėjimo netekimas nuo metų iki pusantrų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto