Nepasiturintiesiems noriai aukojo ir mažeikiškiai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Penktadienį ir šeštadienį šalyje vykusioje pavasarinėje „Maisto banko“ akcijoje aktyviai dalyvavo ir mažeikiškiai.
„Maisto banko“ Klaipėdos regioninio padalinio vadovas Raimondas Danupas informavo, kad,  išankstiniais duomenimis, Mažeikiuose suaukota 4978 vienetai maisto produktų, kurių vertė siekia beveik 16 tūkst. litų. Užregistruoti 1909 aukojimo atvejai.
„Lyginant su ankstesnėmis akcijomis, šįkart tiek Mažeikiuose, tiek visoje šalyje suaukota gerokai daugiau maisto produktų. Tai įrodo, kad nesame abejingi, pastebime vargstantį kaimyną šalia ir suprantame tą žmogų, kuriam sunkiau negu mums“, – teigė R. Danupas.

Apie tai, kiek surinkta aukų ir kam jos atiteks, plačiau skaitykite antradienio „Santarvėje“.

5 Atsakymai į “Nepasiturintiesiems noriai aukojo ir mažeikiškiai”

 1. kitaip... parašė:

  Aukoti galime kitaip- visi turime pažįstamų, kuriems tikrai sunku, tad pagelbėkim jiems…;)

 2. Ada parašė:

  Kažkada aukodavau, bet paskutiniu metu to nebedarau. Priežastis jau įvardino anksčiau parašę komentatoriai. Gal būt dalis tų maisto produktų tikrai atitenka nelaimės ištiktiems žmonėms, bet didžioji dauguma tenka tiems , kurie tuo piktnaudžiauja. Tai jau tapo verslu.

 3. Tadas parašė:

  Aukojau tol, kol viename miestelyje aliejaus, kruopų ir cukraus man nepasiūlė nusipirkti viena apygirtė, labai panaši į moterį. žmogysta. Nusipirkti tai, kas buvo suaukota. Apsilankau pas gimines kaime. Vieni jų netolimi kaimynai gyvena iš pašalpų ir maisto davinių. Šeimos galvos, turinčios penkis vaikus, niekada neišsiblaivo. Aš nesiruošiu maitinti girtuoklių ir tinginių. Todėl raginančius aukoti apeinu nekreipdamas dėmesio.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  O kur Mažeikiuose galima kreiptis. TEKO girdėti, kad suaukoti produktai išvežti kitur.

 5. neprijaucianti parašė:

  Gal ir nekatalikiska ,bet as pries tokius vajus.Reikia pratinti uzsidirbti,o ne selpti.Taip ir auga ateities karta,kuri matys ,kad galima veltui viska gauti arba pasiimti kas nepriklauso.Baisu pagalvoti,kokia ateities Lietuva.Gimdo prasigereles ir nesvarbu nuo ko,nes gauna pasalpas is kuriu islaiko savo nevykusius sugyventinius.Protingos moterys galvoja,ka duos savo kudikiui,o nevaloms nesvarbu,kad tik pragyvenimo saltinis.Kada prareges musu valdzia,kad genofondas prasteja ne dienom,o valandom,kad laikas nebedalinti veltui visiems is eiles,neskatinti veltedziu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto