Nijolė Narmontaitė kviečia mus į teatrinę kelionę

Kovo 27-oji – Tarptautinė teatro diena, todėl šis mėnuo vadinamas teatriniu.
„Kaip geriausiai galima atšvęsti Teatro dieną? – klausia aktorė Nijolė Narmontaitė ir atsako: – Tik scenoje! Nes negaliu gyvent be scenos!“
Programa tokiu pavadinimu kaip šis paskutinis sakinys mažeikiškiams bus parodyta kovo 22 d. 18 val. Kultūros centre.


Sujungia kelis žanrus

„Negaliu gyvent be scenos“ – taip vadinasi ir Nijolės Narmontaitės teatrinis turas po Lietuvą. Programą „Negaliu gyvent be scenos“ – kūrybinius vakarus su aktore pamatys Telšių, Mažeikių, Panevėžio žiūrovai, o Kauno ir Vilniaus publikai pateikiama aktorės išpažintis – autorinis spektaklis „Selavy“.
„Jau tikrai žinau, kad mano gyvenimo variklis – meilė. O šiuo atveju – meilė savo profesijai, scenai, teatrui. Esu laimingiausias žmogus, nes mano didžiausia svajonė – tapti aktore, išsipildė. Man džiaugsmas būti scenoje, kurioje jau tiek metų su didžiausia aistra dainuoju, vaidinu. Kaip ypatingos šventės visuomet laukiu susitikimų su žiūrovais. Kai salė pilna, kai girdžiu žiūrovų kvėpavimą, reakcijas, juoką, plojimus, būnu laimingiausia“, – sako aktorė kviesdama į teatrinę kelionę.
Nijolė Narmontaitė tiki, kad programa „Negaliu gyvent be scenos“ patiks visiems, privers mąstyti ir juoktis netgi tuos, kurie buvo atplėšti nuo televizorių, transliuojančių krepšinio varžybas ar „Formulės-1“ lenktynes. „Šioje programoje sujungiu ir prasmingą žodį, ir dainą, ir humorą, ir vaidybinius numerius, ir šiltą bendravimą su žiūrovais“, – sako aktorė.


Muzikinis spektaklis apie svajonę ir išsipildymą

Spektaklyje „Selavy“ (C’est la vie – toks gyvenimas, pranc.) Nijolė Narmontaitė atvirai pasakoja apie save – mažą mergaitę vaikystės kieme tarp išdžiaustytų skalbinių, apsuptyje keistuolių kaimynų, kur užgimė jos didžioji svajonė – tapti artiste. Tokia, kaip Sophia Loren, Greta Garbo, Marilyn Monroe, Marlene Dietrich… Vaikystės kieme prasidėjo ir pirmoji meilė, ir pirmosios aktorystės pamokos, kurias Nijolė gavo iš vieno keistuolio mokytojo, visas gyvenimo problemas išspręsdavusio žaviu prancūzišku posakiu: „C’est la vie“. 
„Selavy“ – tai žaismingas spektaklis, kupinas žinomų melodijų ir dainų, kurias atlieka aktorė Nijolė Narmontaitė ir Andrius Kulikauskas su grupe talentingų muzikantų. Tai pjesė apie savęs ieškojimą, kompleksų nugalėjimą, svajonės įgyvendinimą ir suvokimą, kad nieko nėra svarbiau, kaip būti savimi!
Spektaklį „Selavy“ bus galima išvysti Kaune – kovo 27 d. 18.30 val. Kauno dramos teatre ir Vilniuje – kovo 28 d. 18.30 val. Vilniaus mažajame teatre. Tad aktorės gerbėjai jau gali ruoštis į kelią…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto