Pareigūnai prašo mažeikiškių pagalbos

Nuotr. iš policijos archyvo

Policijos pareigūnai aiškinasi, kas automobilių stovėjimo aikštelėje galėjo apgadinti automobilį, ir prašo gyventojų pagalbos.

Tarp sekmadienio vidurdienio ir pirmadienio pusės pirmos nakties Troškučių gatvėje 2-uoju numeriu pažymėtoje automobilių stovėjimo aikštelėje apgadintas automobilis „Mitsubishi Lancer“.

Nenustatytas vairuotojas čia stovėjusį automobilį kliudė ir apgadino (žr. nuotrauką), apie tai nepranešęs bei neužpildęs eismo įvykio deklaracijos, jis pasišalino iš įvykio vietos.

Pareigūnai prašo asmenų, mačiusių eismo įvykį ar turinčių kitos reikšmingos informacijos, susisiekti su Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniąja tyrėja Lijana Priedininkiene tel. 8 675 10 768 arba atvykti į Mažeikių rajono policijos komisariatą.

Policijos pareigūnai primena: įvykdžius avariją, jeigu nežinoma, kas yra nukentėjusios mašinos savininkas, būtina paskambinti skubios pagalbos tarnybų telefonu 112, tuomet policijos pareigūnai nustatys transporto priemonės savininką.

Už pasišalinimą iš avarijos vietos pažeidėjui gresia administracinė atsakomybė: bauda nuo 600 iki 1 100 eurų su teisės vairuoti atėmimu nuo 1 iki 3 metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto