Patirtas pirmasis pralaimėjimas savo aikštelėje

Penktadienį pirmąjį pralaimėjimą savo aikštelėje patyrė Regionų krepšinio lygoje rungtyniaujantys Mažeikių „Mažeikių“ krepšininkai: jie turėjo pripažinti dar nė vienų rungtynių nepralaimėjusios Utenos „Juventus“ pranašumą. IŠRETĖJUSIOMIS GRETOMIS –
PRIEŠ LYDERIUS

„Tokios svarbios rungtynės, o mūsų gretos išretėjusios: dėl ligos negali rungtyniauti P. Budreckis, mokslai sutrukdė E. Šlaustui, dėl traumos dar nėra geros sportinės formos A. Jokubaitis, pakilusia temperatūra žaidė M. Norkus, išsiskyrė keliai su L. Ligeikiu“, – taip padėtį prieš rungtynes su lygos lyderiu apibūdino komandos treneris Vidmantas Bertys.
Pirmasis kėlinukas mažeikiškiams nieko gero nežadėjo: uteniškiai taikliai atakavo, tuo tarpu mūsų ekipa nedemonstravo gero žaidimo nei puolime, nei gynyboje. Pirmasis kėlinukas pralaimėtas net 28:19, o po antrojo „Juventus“ persvara dar labiau išaugo – 43:33. Po pertraukos mažeikiškių žaidimas pagerėjo, trečiąjį kėlinuką jie varžovų persvarą aptirpdė iki 49:57, o ketvirtajame net išlygino rezultatą – 58:58. „Tačiau tądien Fortūna nebuvo mums palanki: išsiveržti į priekį niekaip nepavyko, o pajėgi Utenos komanda pasinaudojo mūsų netaikliais metimais ir pergalingai baigė rungtynes rezultatu 71:66. Be to, kaip galima laimėti rungtynes, jeigu tritaškius metėme tik aštuonių procentų taiklumu – iš 23 mestų pataikėme tik du“, – sakė komandos treneris.
Mūsų komandai 14 taškų pelnė M. Norkus, 13 taškų ir 10 kamuolių atkovojo A. Jokubaitis.
Šeštadienio rungtynėse mažeikiškiai išvykoje (paskutines penkias minutes žaidė ne pagrindinės sudėties žaidėjai, o taškus rungtynėse pelnė visi dešimt žaidėjų – V.S.) be vargo 85:68 (22:18; 51:35; 65:49) nugalėjo „Panevėžio II“ krepšininkus. Po 17 taškų pelnė M. Norkus ir A. Liutkus, po trylika – A. Jokubaičio ir R. Viskonto sąskaitose.

TURAS APSIĖJO BE STAIGMENŲ
Po švenčių atnaujintos rajono krepšinio čempionato „Santarvės“ taurėms laimėti A lygos kovos. Jau dvyliktą pergalę iškovojo pirmenybių lyderiai „Kvistijos“ krepšininkai: rezultatu 99:47 sutriuškinę „Ventus“ sportininkus, jie ir toliau išlieka vienintelė komanda šiame čempionate, nepralaimėjusi nė vienų rungtynių. Nugalėtojams po 14 taškų pelnė N. Diekontas ir A. Liutkus, pralaimėjusiųjų gretose 17 įmetė Arūnas Knystautas.
Pernykščių pirmenybių laimėtojai „Grūstės“ krepšininkai taip pat lengvai rezultatu 80:53 privertė pasiduoti gaisrininkus. „Grūstės“ ekipai 16 taškų pelnė M. Norkus, 14 – L. Ligeikis, ugniagesiams 22 taškus įmetė G. Bačiulis, 15 – V. Sušinskas.
Kitose turo rungtynėse „Rekolas“, vedamas A. Semionovo (30 taškų) ir P. Milio (26 taškai), rezultatu 98:82 nugalėjo „Elektrinę“, o „Varduva“ – 94:77 įveikė „Lukoil“ krepšininkus. Nugalėtojams 35 taškus pelnė Tadas Pačerinskas, tiek pat taškų, tik pralaimėtojų komandai pelnė Darius Turčinskas. Paskutinėse turo rungtynėse „Nafta“ 77:64 nugalėjo Sporto mokyklos 1989 metų gimimo sportininkus.
Kitas pirmenybių turas vyks šį sekmadienį.