Pirmaujančios ekipos taškų nebarsto

Ir toliau Lietuvos salės futbolo aukščiausios lygos pirmenybėse išlieka intriga: priešpaskutiniame pirmojo etapo ture pergales iškovojo abi pirmaujančios komandos, kurios nuo likusių ekipų atsiplėšė beveik dvigubai. SUTRIUŠKINTA ANTRAJAME
KĖLINYJE

Priešpaskutiniame pirmojo etapo ture Mažeikių „Nafta“ žaidė namuose su paskutinėje vietoje esančiais Panevėžio KKSC „Aukštaitijos“ futbolininkais.
Iki septynioliktos pirmojo kėlinio minutės aikštėje vyko įdomi kova: į mažeikiškių pelnytus įvarčius svečiai iš Panevėžio atsakė taikliais smūgiais.
„Apmaudu buvo stebėti rungtynes: mūsiškiai pelno įvartį, po to vaikiška klaida gynyboje, ir vėl varžovai lygina rezultatą. Ramiau pasidarė, kai kėlinio pabaigoje pelnėme du įvarčius ir išsiveržėme į priekį rezultatu 5:3. Nors panevėžiečiai ir atvyko be kelių gerų žaidėjų, ir plika akimi buvo matyti, kad sportiniu lygiu esame gerokai aukštesni už juos“, – apie pirmą kėlinį kalbėjo komandos vadovas Aleksandras Butkus.
Tuo buvo galima įsitikinti antrajame kėlinyje, per kurį „Nafta“ nušlavė varžovus. Kėlinį ji laimėjo rezultatu 7:1, o rungtynes – 12:4. Net keturis įvarčius nugalėtojams pelnė rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Antanas Bulošas (jo sąskaitoje net 32 pelnyti įvarčiai), po tris – ketvirtas pagal rezultatyvumą Antanas Tautvydas (pelnė jau dvidešimt įvarčių) ir Aurelijus Vekerotas, po vieną – Saulius Lesnickas ir Andrius Žukovas.
Per šias rungtynes mažeikiškiai pelnė šimtąjį įvartį šio sezono pirmenybėse.

LAUKIA KOVOS KETVERIUKĖJE
Po turo ir toliau mūsų komanda, iškovojusi 33 taškus, yra pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Dviem taškais nuo jų atsilieka šalies čempionai Kauno „Nautaros“ sportininkai, kurie rezultatu 4:0 įveikė su septyniolika taškų trečioje vietoje esančius Šiaulių „Alnidos“ futbolininkus. Kitose rungtynėse Klaipėdos „Atlantas“ rezultatu 3:9 nusileido Vilniaus „Aktui“, o kita sostinės komanda – „Bekentas“ rezultatu 9:5 nugalėjo Kauno „Rodiklio“ atstovus. Vilniečiams visus devynis įvarčius pelnė G. Daraškevičius.
„Šį sekmadienį Kaune žaidžiame paskutines pirmojo etapo rungtynes su „Nautaros“ ekipa (pirmajame rate pajėgesni buvo mažeikiškiai – rezultatas 7:5). Susirinks visi pajėgiausi mūsų žaidėjai, tikimės gražios dvikovos, po kurios paaiškės pirmojo etapo nugalėtojas. Šiek tiek nerimą kelia tai, kad žaidėjai kituose klubuose jau ruošiasi kovoms žaliosiose vejose. Kaip jie patys sakė, vėl atėjus į salę kamuolys ne taip gerai klauso“, – dalijosi mintimis komandos vadovas.
Mažeikiškiai jau pateko į stipriausiųjų komandų ketvertuką, kuris dar dviejų ratų (rungtynės namuose ir išvykoje) varžybose išsiaiškins šalies čempioną ir prizininkus. Anot A. Butkaus, visi iki tol pelnyti taškai bus įskaičiuojami, todėl mažeikiškių tikslas vienas – aukso medaliai.
„Į kitas dvi vietas ketveriukėje dar pretenduoja „Rodiklis“, „Alnida“ ir „Bekentas“. Tačiau mums nereikia rinktis komandų, mūsų tikslas yra nugalėti. Kovos, po kurių paaiškės visos vietos, baigsis balandžio 8–9 dienomis“, – sakė A. Butkus.