Po „Ratuotos vasaros“ – dovanos ukrainiečių vaikams

Autorės nuotr.

Penktadienio pavakarę Mažeikių Senamiesčio parke būrelis aktyvių jaunų mažeikiškių surengė akciją „Ratuota vasara“. Jos iniciatoriai iš geros valios žmonių priėmė nenaudojamas, nebenorimas, išaugtas aktyvaus laisvalaikio priemones – paspirtukus, riedlentes, dviračius, apsaugas keliams ir rankoms, šalmus.

Visa tai bus perduota mūsų krašte apsigyvenusiems nuo karo Ukrainoje pabėgusiems vaikams.

Sugalvojo surengti ir Mažeikiuose

Akciją „Ratuota vasara“ sumanė televizijos laidų prodiuseris Laurynas Šeškus. Jis kviečia sukurti vaikams ratuotą vasarą ir ypač atkreipti dėmesį į paauglius, kuriems karo nelaimės ir pabėgėlio dalia smogė ypač skausmingai. Į kvietimą prisidėti prie akcijos sureagavo šimtai žmonių.

Keli visuomeniški mažeikiškiai – studentai ir moksleiviai, sugalvojo, kad akciją „Ratuota vasara“ būtų galima surengti ir Mažeikiuose. Per kelias dienas įvairiais kanalais jie išplatino mūsų krašto žmonėms skirtą kvietimą ir prašymą paaukoti nebenaudojamas aktyvaus laisvalaikio transporto priemones.

Akcija džiaugiasi

Penktadienį, nuo 16 iki 22 valandos, jaunimas budėjo Senamiesčio parke ir laukė žmonių, nutarusių, kad savo dviračius, paspirtukus, riedučius, riedlentes atiduos ukrainiečiams vaikams.

Akcijos Mažeikiuose iniciatorius Edgaras Narkus pirmadienio rytą „Santarvei“ sakė, kad mažeikiškiai paaukojo 11 dviračių, 6 paspirtukus, 7 riedlentes, 5 šalmus, 2 dėžes priemonių, reikalingų apsaugoti kelius, alkūnes važiuojant riedučiais bei riedlentėmis.

Be viso to, mažeikiškiai padovanojo ir įvairių loginių žaidimų, žaislų.

„Mes su draugais aptarėme akciją ir apibendrindami sakome: ji buvo sėkminga. Visą šį reikalą Mažeikiuose suorganizavome vos per dvi dienas. Manau, kad per tokį neilgą laiką rezultatas gana geras“, – kalbėjo E. Narkus.
Jo teigimu, žmonių paaukoti dviračiai kokybiški – tokie, kuriems reikėjo priveržti nebent vieną kitą varžtelį, o šiaip jais galima išsyk imti ir važiuoti.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Po „Ratuotos vasaros“ – dovanos ukrainiečių vaikams”

 1. To to vaje parašė:

  Ale kaip gerai rusų kalbą įvaldęs, kokių žodelių tamsta prisigaudęs! Žmogus tiesą pasakė- savus vaikus remkit, o ne svetimus!

  1. tam vaje parašė:

   Šiaip tai nėra rusų kalbos žodis, ponas „intelektuale“, jis tik puikiai apibūdina tokius tipus kaip jūs.

 2. to vaje parašė:

  Ir iš kur tokių gnydų kaip tamsta atsiranda???

 3. Vaje parašė:

  O kodėl tokios akcijos nerengiat lietuvių vaikams paremti? Užknisot su ta Ukraina juodai!

  1. Vajaja parašė:

   Taigi tamsta gali surengt tokią akciją, rodyk inciatyvą, o ne stenėk užsiknisus nuo savo bejėgiškumo :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto