Pranešimai ugniagesiams – vienas po kito

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Antradienis rajono ugniagesiams gelbėtojams buvo „karštas“ – iš skirtingų rajono vietovių buvo gauti keturi iškvietimai.

Iš Viekšnių buvo pranešta, kad S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje iš automobilio „Renault“ rūksta dūmai. Pranešimas apie incidentą nepasitvirtino – buvo užkaitęs transporto priemonės variklis.
Pirmą valandą dienos pranešimas apie Tulnikiuose degantį automobilį pasitvirtino: atvira liepsna degė šešerių metų senumo automobilio „Cadillac“ dugnas. Gaisras buvo sutramdytas per keliolika minučių, jo metu išdegė mašinos variklio skyrius, įskilo priekinis stiklas, apdegė salono lubos. Transporto priemonę vairavęs vyras ugniagesiams gelbėtojams teigė važiuodamas pajutęs benzino kvapą, tuoj po to pliūptelėjo ugnis.
Dar du iškvietimai ugniagesius pasiekė antroje dienos pusėje – apie ketvirtą valandą po pietų Žiogaičiuose nedideliame plote Mažeikių PGT ekipažas gesino degusias šiukšles.
Prieš šešias vakaro mažeikiškis sunerimo, kad Sodų 11-ojo namo bute gyvenanti motina neatidaro durų, įtarė, kad jai galimai sutriko sveikata. Ugniagesiai gelbėtojai laužtuvu atvėrė aštuntame aukšte esančio buto duris, medikai ir policijos pareigūnai jame rado 72-ejų metų moters kūną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*