Prisiekė rajono rinkimų apylinkių pirmininkai

Nuotrauka iš Mažeikių rajono savivaldybės svetainės

Pirmadienį Mažeikių rajono savivaldybėje rašytinius pasižadėjimus davė Mažeikių rajono savivaldybės rinkimų apylinkių pirmininkai.
Šių metų kovo 3 d. vyks savivaldybių tarybų rinkimai, gegužės 12 d. – Respublikos Prezidento, o gegužės 26 d. – rinkimai į Europos Parlamentą, tad pirmininkai priesaiką davė iš karto trejiems rinkimams. Netrukus prisieks ir 36 rinkiminių apylinkių komisijų nariai.
„Sudaryti galimybę balsuoti bei pritaikyti balsavimo patalpas neįgaliesiems – vienas svarbiausių prioritetų Lietuvoje. Tad laikantis reikalavimų, mieste panaikintos dvi apylinkės – Kęstučio ir Žemaitijos, kuriose rinkimai buvo organizuojami antrame aukšte. Šių apylinkių rinkėjai balsuoti vyks į kitas, šalia esančias, apylinkes“, – paaiškino Mažeikių rajono savivaldybės rinkimų komisijos Nr. 26 pirmininkė Alvyda Purauskytė.
Pirmininkė informavo, kad artimiausiu metu savivaldybės rinkimų komisijos atstovai planuoja susitikti su visų neįgaliųjų žmonių organizacijų atstovais ir informuoti, kuriose apylinkėse yra įrengti specialūs įvažiavimai, tarsis, kaip padėti atlikti pilietinę pareigą – balsuoti.
Savivaldybės rinkimų komisija rengia informacinį leidinį, kuriame bus išspausdintos kandidatų programos, nuotraukos. Jį rinkėjams kartu su rinkėjo pažymėjimu įteiks rinkiminių apylinkių komisijų nariai.

5 Atsakymai į “Prisiekė rajono rinkimų apylinkių pirmininkai”

 1. A parašė:

  Alvyda Purauskyte, jei rinkėjai gali balsuoti tik ten, kur įrengti specialūs įvažiavimai, kodėl jie nėra įrašyti į negalinčių vaikščioti rinkėjų sąrašą, tuom suteikiant jiems galimybę balsuoti paštu?

 2. Vytautas parašė:

  Sungaila jau dešimtmečiais nesusiranda (greičiausiai ir neieškojo)pastovaus darbo,tad nusprendė įsidarbinti savivaldybėje,,Nu jo…..visų galų masteris,tik niekur nepritampa.O ką norėti dar niekas neuždraudė.

 3. Vija parašė:

  O jei. Atsiverčiau to judėjimo Mažeikiųų pavasaris sąrašą. ir ką matau? Visi nariai susieji šeimomis. Vienos šeimos 5 nariai, kitos šeimos 4 nariai. Vyras, žmona ir vaikai. Tai bent politinė partija DDDDD

 4. Darbuotojas parašė:

  Meras po trečios širdies operacijos ligoninėje. Tiek žmogus atidavęs jėgų. Geriau palinkėkime jam sveikatos.

 5. Na, Songaila, gal pateksi į Tarybą? parašė:

  Nors ir nemėgstu tavo snukio, bet vis vien balsuosiu už tave.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*