Projektui „Kalva“ vėl ištarta „taip“

Po beveik dešimtmečio mažeikiškiams sužibo viltis turėti savo sporto ir pramogų centrą. Nuotrauka iš aexn.lt

Rajono politikai vėl ėmėsi svarstyti Mažeikių sporto ir pramogų centro statybos klausimą. Po aštrių diskusijų, kurioje vietoje ir koks turėtų būti mažeikiškių taip laukiamas objektas, dauguma politikų balsavimu pasisakė už tai, kad jis būtų statomas pagal beveik prieš dešimtmetį parengtą „Kalvos“ techninį projektą. Objektas bus statomas ne šalia centrinio stadiono, kaip buvo nusprendusi praėjusios kadencijos Taryba, o anksčiau planuotoje vietoje (Sedos g. 55).
Pagal preliminarius skaičiavimus, projekto vertė siekia apie 13 mln. eurų. Kada ir iš kur bus gautas finansavimas, kol kas neaišku. Tikimasi ne tik prisidėjimo iš Vyriausybės, bet ir verslo, privačių asmenų paramos. 

});

Savivaldos atstovai lankėsi Seime

Prie minties Mažeikiuose pastatyti pramogų ir sporto centrą pagal „Kalvos“ projektą, kurį 2014 metais konkurso metu komisija...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

One Reply to “Projektui „Kalva“ vėl ištarta „taip“”

  1. Vytautas Radziunas parašė:

    Kai dar vyko arenų projektų svarstymai,aš mačiau,kad „Kalva“man primena kaimo daržinę.Vidaus vizualizacija nebloga,bet stogas TRAGIŠKAS.Ir prie ko mes turime derintis prie tų penkių kalvų?.Kaip tik reikia koreguoti stogą,jį paaukštinti,naudoti šviesesnių spalvų apdailos medžiagas.Jeigu jau statome,tai statykime,kad atvykus nuo Tirkšlių matytume,kažko išskirtinio,o ne DARŽINĘ.

Comments are closed.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto