Ruduo – nauja pradžia mokyklose ir būreliuose

Autorės nuotr.

Antradienį naujus mokslo metus pradėjusius moksleivius, jų artimuosius Mažeikių rajono savivaldybės jaunimo reikalų taryba pakvietė į senamiesčio parką. Čia vyko kasmet vasaros ir rudens sandūroje organizuojamas Mažeikių miesto piknikas.
Viešai pristatyti savo vykdomų veiklų – įvairių vaikams ir jaunimui skirtų būrelių, šokių ir dainų studijų, sporto klubų į vieną erdvę susirinko būrys Mažeikių rajone veikiančių organizacijų atstovų.

Pirmą kartą Mažeikių miesto piknikas buvo surengtas 2017 metų gegužę. Tuomet jaunimas ir visi norintieji turėjo galimybę pabendrauti, padiskutuoti aktualiais klausimais su Mažeikių rajono savivaldybės meru.
Per laiką piknikas įgijo savų tradicijų. Jis organizuojamas vasaros ir rudens sandūroje, kai rajono švietimo bendruomenė po vasaros atostogų sugrįžta į mokyklas.

Autorės nuotr.

„Mažeikių miesto piknikas 2020“ buvo pristatomas kaip šventė, skatinanti bendruomeniškumą ir jaukų buvimą kartu.
Renginio organizatoriai, kvietę rajono moksleivius, jų tėvus atskubantį rugsėjį pasitikti senamiesčio parke, tikino, kad viena iš pagrindinių šventės idėjų – supažindinti šeimas su Mažeikių miesto galimybėmis ir būdais įsitraukti į įvairias popamokines veiklas.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*