Savaitė

MAŽEIKIAI
Praėjusią savaitę Mažeikiuose lankėsi JAV ambasadorius Lietuvoje Styvenas Malas. Šį vizitą ambasadorius apibūdino kaip darbinį ir pažintinį.
PLUNGĖ
Verslo informacijos centre vyko dviejų dienų seminaras-forumas „Plungės bendradarbiavimo ryšiai – darnios plėtros garantas“. Pirmąją dieną kalbėta apie turizmo, antrąją – apie verslo plėtrą. Seminare dalyvavo miesto partneriai iš Švedijos, Latvijos, Estijos ir Norvegijos.
GARGŽDAI
Praėjusį penktadienį Agluonėnuose įteikta devintoji rašytojos Ievos Simonaitytės premija. Jos laureatu šiemet pripažinti Agluonėnų kultūros namai už folklorinio ansamblio „Agluona“ bei klojimo teatro veiklą garsinant Mažosios Lietuvos kraštą, papročius, žmones.
PAGĖGIAI
Bajėnų žemės ūkio bendrovei įteiktas ES pieno ūkio kokybės sertifikatas. Reikalavimus sertifikatui gauti bendrovė įvykdė dar prieš dvejus metus. Tai trečias pieno ūkis savivaldybėje, dirbantis pagal ES standartus.
RIETAVAS
Rietavo viešoji biblioteka gavo tris naujus kompiuterius ir spausdintuvą savivaldybės bibliotekų atnaujinimo ir modernizavimo 2003-2013 metų programai įgyvendinti.
TELŠIAI
Žemaičių muziejuje „Alka“ atidaryta dailininko Romualdo Inčirausko metalo plastikos paroda „Telz“, skirta Telšių žydų bendruomenei atminti. Parodą planuojama eksponuoti Vilniuje, Šiauliuose bei Klaipėdoje.
KRETINGA
Kretingos katalikų bažnyčios parapijos jaunimas savo iniciatyva pastatė miuziklą „Emanuelis – Dievas su mumis“. Trisdešimties žmonių grupė pati kūrė roko muziką, giesmių žodžius. Žiūrovai iš rajono ir kaimyninių miestų parapijų ovacijomis įvertino kretingiškių iniciatyvą.
SKUODAS
Šeštadienį „Žemaitėjės sveikatos take“ (Kretingos r.) buvo surengtas bėgimas, kuriame dalyvavo apie 200 bėgikų iš visos Lietuvos. Iš Skuodo savo amžiaus grupėje pirmąją vietą laimėjo Vaclovas Markaitis.
ŠILUTĖ
Miškininkai skaičiuoja uragano „Ervinas“ padarytus nuostolius. Stiprus vėjas Pamaryje išvartė 9 tūkst. kub. metrų medžių valstybiniuose miškuose. Panašių nuostolių patyrė ir privačių miškų valdytojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto