Savivaldybės meras paskiepytas „AstraZeneca“ vakcina

Stop kadras iš Mažeikių rajono savivaldybės tinklalapio

Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyrius išplatino pranešimą, kad meras Vidmantas Macevičius paskiepytas pirmąja vakcinos doze. Tokią teisę jam suteikė sveikatos apsaugos ministro pakeistas prioritetų sąrašas.

Ragino ir kitus

„Santarvė“ jau yra rašiusi, kad, atsiradus galimybei rinktis vakciną, dalis mažeikiškių linkę atsisakyti „AstraZeneca“. Meras, pasiskiepijęs šia vakcina, išreiškė tvirtą pasitikėjimą mokslu, o ne kalbomis ir gandais. Jis pakvietė rajono gyventojus skiepytis nuo COVID-19, nes tik tokiu būdu galima įveikti virusą ir sugrįžti į normalų gyvenimą.
„Vakcina patvirtinta, jeigu yra galimybė pasiskiepyti, kodėl tuo nepasinaudoti? Pavyzdys – šalies Prezidentas skiepijosi, Seimo pirmininkė skiepijosi ta vakcina. Kur ta baimė? Per didelis žinojimas turbūt ir sukelia tą baimę“, – po vakcinacijos filmuotame vaizdo įraše kalbėjo 64 metų politikas.
Meras V. Macevičius paskiepytas Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centre. Šis centras, Savivaldybė paskyrimu, yra vakcinaciją rajone organizuojanti įstaiga.
Sveikatos apsaugos ministro įsakymu pasikeitus prioritetiniam skiepijamų grupių sąrašui, savivaldybių vadovai gali būti skiepijami pirmumo tvarka, tačiau kol kas ne visi merai skuba pasinaudoti šia galimybe. Kai kurie teigia, kad gyventojai yra sąmoningi ir demonstruoti lyderystės nereikia.

Paskiepyta 10 procentų

Statistikos duomenimis, Mažeikių rajone pirmąja vakcinos doze paskiepyta beveik 5 200 gyventojų, arba šiek tiek per 10 proc., antrąja vakcinos doze – šiek tiek daugiau nei du tūkstančiai.
Kai kurios savivaldybės skiepijimą organizuoja ir savaitgaliais. Mažeikių pirminės sveikatos priežiūros centro direktoriaus pavaduotoja slaugai Alma Barvydienė sakė, kad mūsų rajone tokio poreikio kol kas nėra – visa gaunama vakcina išskiepijama darbo dienomis.
Šiuo metu skiepijamai 65 metų ir vyresnio amžiau senjorai, švietimiečiai, kurie dėl objektyvių priežasčių to nepadarė anksčiau, jau pradėti skiepyti žmonės pagal atskirų ligų kodus.
Nors šiuo metu skiepijami senjorai, ne vienas skundžiasi nesulaukęs jokio kvietimo, niekas nesiteiravęs, ar žmogus nori skiepytis. Savivaldybės gydytoja Daiva Jurkūnienė tokius žmones ragino nelaukti ir paskambinti šeimos gydytojams.

21 Atsakymas į "Savivaldybės meras paskiepytas „AstraZeneca“ vakcina"

 1. Tomas parašė:

  Anubi, vaikysteje is auksto medzio kritai? Uzsivadinai Anubiu, biski susireiksmines, prie Dievu bandai pritapt. O zinai ka graikiskai zargonu reiskia Anubis? – Infantilus debilas. Kadangi, pagal tavo minciu raiska sprendziu, jog mokykloje ipatingai sunkiai sekesi, tai patarciau zodzio “infantilus” reiksme, pasiguglinti.

 2. Anubis parašė:

  papildau zodi THAT verskit i lenku kalba ! necare is lotynu ir astra weapon uztenka ivest i google ,kam kausai veikia dar gelbekites arba saukit i save kaska :D

 3. Anubis parašė:

  galit pamirst vaikus kurie skepijotes nes esat nevaisingi jau:D issiverskit pavadinima aborigenai ka reiskia sis pavadinimas astra ze neca , veskit google Astra(weapon) ir ziurekit ka mes:) tada zodi THAT (kuris) , ir zodi necare is lotynu ir pasiziurekit ka leidziates aborigenijaj

  1. B. parašė:

   Aborigenas, reiškia vietinį gyventoją. Tai dabar ir aišku, kodėl Tamstos tekste tiek daug rašybos klaidų ir todėl jis sunkiai suprantamas. Jūs, gi, atvykėlis ir atvykote su savo dialektu bei įgimtu kalbos defektu – “sveplumu”.

   1. Anubis parašė:

    mano klaidos kaskokiam gaidiskam komentare man salutiniu poveikiu neduoda:) o jaj daugiau neturi prie ko prisipist mokytojaj rasybos ,laisvas!!! eik sauk vakcina man nepasakojes kad as rasyt nemoku:Dkas pasikeite lohe??kalbek i tema ne apie mane dauno gabale !!ir dar galvoja protingas daunas agi kai nuo temos sokineja prie manes:D ne mane tu narpliok visgaidy o situacija,ka su tavim dar kalbet ubage cia grynai daunagalvis kaipbir kasantras kurva zemei

 4. Jolanta parašė:

  Uzmirsau parasyti, kad as JK gyvenu.

  1. Anubis parašė:

   tai pirmi sulesit 4 vakcinas iki pilno iskrovimo nes uk bus pirmi!!! ir EMP ismeginsit pormi:D ka jus galvojat seips sau atsiskyret:Druoslites mutavusio viruso vakcinom dar ka jus galvojat isisovet pora ir baiges:DDD kas pasikeite po vakcinos??kaskur daugiau rit galit ar kaskur kaukes nenesiot?;DDD

 5. Jolanta parašė:

  O AS JAU DU KARTUS PFIZER PASKIEPYTA. GALVOJAU, KAD VITAMINA C SULEIDO, TAIP GERAI JAUČIAUSI.

 6. Susirupines parašė:

  Kada antra doze duos? Jau praejo terminas, kada antra turejo suleisti. Vis dar laukiu.

 7. GERS parašė:

  Kas garantuos,kad zeneka ir paskiepijo.Buteliuko parodymas nereiškia,kad tai tiesa. Nereik žmonių durnint.Juokingai atrodo,kad pusė savivaldybės valdžiasnukių palydėt atėjo.

  1. Anubis parašė:

   tai paskambino pasake padarytkit foto kad zmones neabejotu:Dtai kaimieciai ir padare ,Macevicius isvis nardo dbr i ta klana ir sunubimetes buvo i pploloklimokos vedejus bet biski per daug kalbos ejo arba geresne vieta dave uz toki va cesala ,jie juk pakabinti kaip leles jiem pasakonla daryt

 8. mmm parašė:

  Super nuotrauka. Kokia palyda… Ar meras labai bijojo skiepo, gal už rankos reikėjo palaikyti? Kiek ten ūkių susirinkę? Moraliai užmuša šis piaras.

 9. Daiva parašė:

  Mažeikių rajone meras V.Macevičius reklamuoja vakciną „AstraZeneca“ ir kviečia rajono gyventojus skiepytis nuo COVID-19.
  Aš manau ,kad meras ir yra vertas tokio skiepo, kokį ir gavo. Ypatingai, mero pavyzdžiu turėtų sekti visi valdininkai ir juos skiepyti tik „AstraZeneca“ vakcina.
  Jeigu meras išreiškė tvirtą pasitikėjimą mokslu, tai dar nereiškia, kad rajono gyventojai( išskyrus valdininkus) turi patikėti meru.
  Mažeikių rajono gyventojai yra nusipelnę kitokios vakcinos ir turi teisę rinktis kitą vakciną, nei mero V. Macevičiaus proteguojama vakcina „AstraZeneca“.
  Tai gal merui V.Macevičiui buvo sumokėta už vakcinos „AstraZeneca“ reklamą? 😉

  1. 5G mirtis parašė:

   reklamuoja nes nori sunu aukciau poliklinokos isklet:D

  2. B. parašė:

   Aš jau šešta savaitė, kaip paskiepytas “AstraZeneca” vakcina. Jokių sveikatos sutrikimų nebuvo. Ji niekuo ne blogesnė už kitas vakcinas.

   1. Anubis parašė:

    tu bevaisingas??:D issiversk pavadinima to savo tos vakcinos necesines cia veju,ivesk google Astra(weapon) tada zodi THAT isversk i lenku kalba, ir zodi necare isversk is lotynu ir gausi savo astra zeneca ,tai reiskia supernaturalus ginklas zudimui!!!! nors tavo dienos jau skaiciuojamos bent jaubkitu nedaunink

    1. B. parašė:

     Gerbiamas pone, matot, vakcina man visiškai nepakenkė. Aš gyvas, sveikas, mano smegenims ji irgi nepakenkė. Rašau be klaidų. Tamsta net paprasčiausio teksto be klaidų parašyti nesugebat, esat “sveplas” ir, matyt, todėl nelaimingas. Nemokykit kitų gyventi. Pirmiausia susitvarkykit savo gyvenimą pats. Apie vaisingumą. Man jau seniai virš 65. Užauginti geri, išsilavinę, kultūringi vaikai. Auga puikūs, rašantys be klaidų anūkai. Man šitas klausimas nebeaktualus. Tamsta vakciną nuo COVID-19 supainiojote su chemine kastracija.

     1. Anubis parašė:

      be klaidu raso visas gyvenimo dziaugsmas ir belikes tavo cia kad tiek pasigiri visur kad moki be klaidu rasyt?;D man px vapse tu suvoki?? kaip tu rasai kaip as rasau ,cia ne apie ta kalbe turejo eit net,bet kai zmoguj smegenis po siaure laksto klaidas jis tirkina o ne sneka i tema tai kur tu cia besusiklbesi:Dpasigyre save pazemino mane ir sedi nuskriaustas dvr nes jau nudergtas tapo:D tu ne esuvoki realybes matau jau kad be klaidu parasai tris sakinius nemanau kad gerai issilaokes esi:Dgreit nebeparasysi po 3,4 vakcinos juk papasakok tada man kas kaip raso gerai??po metu kai busi gaves visas noreciau pasiklausyt taves

     2. Anubis parašė:

      dar karta ziliau sakau nesureiksmink mano klaidu as ne egzamine kad cia rasyciau kaskokiam numireliuj dar be klaidu suvoki??nekraipyk temos i sona o snekek kas paklausta!!!kad as rasysiu be klidu tau kurva nepakeis jbieko suvoki??nieko nx idojote tu kurva,o tir tai tu esi tik vienas giriantis jas cia suvoki ka tas reiskia??kad taves nera ,taip kaip manes su mano teorijom !!! gerai jauciasi jis o tai ka korejaj blogai kaustis kad rasai kad gerai jauties:DDar kas cia per pramoga pas tave ?

     3. Anubis parašė:

      o tu gali irodyt kad cia ne chemine kastracija??tai tu jau pasidziaukk tada paskutinem savo 180dienu jaj leidasi ta zeneca:D jis isvis netinkama s kam virs65:D va cia tai zilius rintai nusitrikes mirt:D ka tu via pisi prota dar seni nx,gakvoji nezinau kad cia net ne zmogus raso o ju pakalikas nes as jau atsjiru zmones kurie kalidas taiso o ne apie tema sneka,kas tau kurva psikeicia daune jaj mebus tu klaidu?:Dbutent kas pasikeicia daune

     4. Anubis parašė:

      tao palauk tu dar kol visas sulesi,po visu neuik pasotikrink ar besi vaisingas ir jaj nevevusi atsimink va ta pona Anubi kur tase nesamones

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*