Sporto varžybose – vis daugiau rungčių

Sporto žaidynes vainikavo 21 valandą paplūdimyje sugiedota „Tautiška giesmė“. Ryčio SAVICKIO nuotr.

[nggallery id=407 template=caption]Mažeikių savivaldybė bei rajono sporto klubai jau 12-ąjį kartą sukvietė mažeikiškius bei miesto svečius į tradicines vasaros sporto žaidynes, skirtas Valstybės dienai paminėti.

Daugėja rungčių

Mažeikių savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Petras Norvilas „Santarvei“ pasakojo, kad 12 metus iš eilės liepos 6-ąją vykstanti šventė jau tapo tradiciniu renginiu, kurio Mažeikių žmonės itin laukia.
„Iš pradžių  rungėsi kelių sporto šakų atstovai: krepšinio, tinklinio, futbolo. Kasmet atsirasdavo vis naujų rungčių“, – apie žaidynes pasakojo specialistas, be kita ko, pridūręs, kad šiemet planuota rengti net žvejų varžybas, tačiau šios rungties užkietėję žvejai sulauks tik kitąmet.

Atvyko aplinkiniai

Pasak organizatorių, sporto žaidynių tikslas yra  populiarinti  įvairias sporto šakas, paįvairinti žmonių laisvalaikį, išbandyti jėgas sporto aikštyne bei skatinti žmones rūpintis savo sveikata.
P. Norvilo manymu, ši diena itin patogi, kadangi yra laisvadienis, todėl žmonės gali aktyviai praleisti laiką, į žaidynes įtraukti įvairaus amžiaus svečius.
Specialisto teigimu, žaidynėse dalyvavo ne tik mažeikiškiai, bet  ir aplinkinių rajonų gyventojai – savo komandas turėjo Kamanų rezervato darbuotojai, viekšniškiai, šerkšnėniškiai ir kiti.

Laimėtojams – apdovanojimai

Šiemet savo jėgas išbandyti žaidynių dalyviai galėjo tinklinio, futbolo bei krepšinio aikštėse, prie šaškių ir šachmatų lentų, lenkdami rankas, mesdami svarmenį, keldami rąstą, prisitraukdami prie skersinio, mėtydami  smiginio strėlytes ar žaisdami stalo tenisą.
Prie šaškių lentos neabejotini lyderiai buvo Aleksėjus Populovas bei A.  Martinkutė, o šachmatų varžybose – Gediminas Jonuškis, kurie savo grupėse užėmė pirmąsias vietas.
Prisitraukimo prie skersinio rungtyje pirmasis buvo Mantas Veselis, prisitraukęs net 30 kartų, antroje bei trečioje vietoje palikdamas Ovidijų Barakauską ir Žilviną Jocių.
Stalo teniso rungtyje priešininkus sutriuškino Lukas Paukšas, užėmęs pirmąją vietą jaunimo grupėje, bei Rusnė Vasarytė ir Egidijus Videika, pirmieji buvę moterų ir vyrų grupėse.
Prie smiginio lentos nepralenkiamas buvo Silvestras Jakštas, pelnęs net 463 taškus, trisdešimčia taškų aplenkęs artimiausią savo priešininką Darių Repšį. Moterų grupėje pirmoji buvo Donata Stonienė, pelniusi 364 taškus.
Itin daug vyrų jėgos reikalavusiose 50 kilogramų rąsto bei 9 kilogramų svarmens metimo rungtyse visiems priešininkams nosis nušluostė Renatas Viskontas, kuris rąstą pakėlė net 35 kartus, o svarmenį numetė daugiau nei 10 metrų.
Tinklinio varžybose pirmąją vietą išplėšė „Žiobarų“ komanda, prieš kurią neatsilaikė „Vėjas“ bei „VDV“, pelnę antrą ir trečią vietas.
Sportinių žaidynių dalyviams buvo įteikti medaliai bei taurelės, o renginį vainikavo 21 valandą paplūdimyje sugiedota „Tautiška giesmė“.

3 Atsakymai į “Sporto varžybose – vis daugiau rungčių”

  1. ???????? parašė:

    O kur zaidet ?

  2. fdsd parašė:

    Šaunuoliai šerkšnėniškiai,puikiai aptalžė pasipūtėlius krepšininkus aikštelėje ir pelnytai užėmė pirmąją vietą,tegyvyoja ŠERKŠNĖNAI

  3. haha parašė:

    o kodel neparasot kad futbola turi zaisti be teiseju, su savo kamuoliu, pagal savo taisykles? beje buvo tik 3 komandos, tad siuo aspektu organizacija sudina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto