Stalo tenisininkai skynė pergales

Sėkmingai metus baigia Mažeikių stalo tenisininkai: būrys jaunimo garbingai atstovavo šaliai tarptautiniame stalo teniso turnyre Mogiliove, o vyrų „Vijurko“ ekipa, kurioje žaidė tik mūsų mieste išugdyti sportininkai, aukščiausios lygos ture šventė dar dvi pergales. RINKTINĖS UŽĖMĖ PRIZINES VIETAS
Keturias dienas Mogiliove vyko 36-asis tarptautinis jaunųjų stalo tenisininkų turnyras „Partizanės Tanios Karpinskajos memorialas“. Šiemet į jį susirinko vienuolika rinktinių iš Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos, Izraelio, Estijos bei Lietuvos. Mūsų šalies garbę gynė keturi mažeikiškiai, o vaikinų komandos treneriu buvo „Vijurko“ klubo vadovas Raimondas Jackevičius.
Komandose buvo po du jaunius, jaunučius ir po vieną dar jaunesnį sportininką. Jie žaidė tik su savo amžiaus varžovais. Jauniams atstovavo mažeikiškis Marius Bučys, jaunučiams – Tonetas Domeika. Komandinėse pirmenybėse pergalę lėmė bendras sportininkų rezultatas.
Lietuviai, rezultatu 1:4 nusileidę tik Ukrainai, o Baltarusijos pirmajai rinktinei 2:3, iškovojo trečiąją vietą. Sėkmingiausiai rinktinėje komandinėse varžybose, pralaimėjęs tik vienintelį susitikimą ukrainiečiui, žaidė T. Domeika.
Šalies merginų rinktinė, kuriai atstovavo mažeikiškės Martyna Sidabraitė ir Žaneta Brasaitė, 1:4 nusileido tik baltarusėms, tačiau dėl tarpusavio rezultatų turėjo tenkintis trečiąja vieta. Asmeninėse varžybose Ž. Brasaitė pateko į šešetuką, o M. Sidabraitė ir M. Bučys – į stipriausiųjų dvyliktukus.
Bronzos medalį ir prizą asmeninėse varžybose iškovojo T. Domeika. Mažeikiškis, kovodamas, kad patektų į finalą, 2:3 nusileido rusui I. Grigorjevui, o kovoje dėl trečiosios vietos tokiu pat rezultatu atsirevanšavo ukrainiečiui G. Safroniuk už vienintelį patirtą pralaimėjimą komandinėse varžybose.
Pasak trenerio R. Jackevičiaus, pasirodymas šiame turnyre įvertintas gerai: jau seniai tokio lygio turnyre jaunieji stalo tenisininkai nebuvo iškovoję prizinių vietų.

TURE PELNYTOS DAR DVI PERGALĖS
Šalčininkuose vyko antrasis Lietuvos aukščiausios lygos komandinių pirmenybių turas. Jame sėkmė vėl lydėjo Mažeikių „Vijurko“ stalo tenisininkus. Ekipa, kurioje žaidė Faustas Rozga, Valdas Martinkus ir Marius Bučys, kaip ir pirmajame ture, šventė dvi pergales. Mažeikiškiai privertė pasiduoti Klaipėdos „Ping Pong“ bei vietos „Lietuvos tūkstantmečio mokyklos“ komandas, abi jas įveikę rezultatu 5:2.
Trečiasis turas vyks mūsų mieste šį šeštadienį. Čia mažeikiškių varžovais bus dvi Kauno komandos: „Lukas“ ir „Ricoh“.
Lietuvos stalo teniso federacija paskelbė paskutinį šiais metais pajėgiausiųjų šalies stalo tenisininkų reitingą. Aukščiausiąją devintąją vietą jame užima Faustas Rozga, šešioliktas – jo brolis Gvidas. Vyrų reitinge dar yra V. Martinkus (26 vieta) ir M. Bučys (29 vieta).
Moterų reitinguose Ž. Brasaitė užima 31-ąją vietą, o M. Sidabraitė – 34-oji.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto