Stiprus vėjas didelių nuostolių nepridarė

Sekmadienį siautęs vėjas ypatingų nuostolių mažeikiškiams nepridarė. Aplaužė medžius, išvartė mieste esančias reklamas, nuo vėjo gūsių nuvirto ir kai kurios akmeninės skulptūros.


NUKRĖTĖ VAISIUS
Siautusi vėtra sunerimti privertė nebent sodininkus. Vėjas nukrėtė obuolius ir kriaušes. Šaltas oras pakando ir paskutinius rudens gėlių žiedus.
„Didžioji derliaus dalis sode jau buvo nuimta, liko tik vėlyvieji vaisiai ir daržovės: obuoliai, kriaušės, morkos. Praūžęs stiprus vėjas padarė savo darbą – teko tik surinkti obuolius ir kriaušes“, – sakė viena iš sodininkių.
LIKO
BE ELEKTROS
Šiek tiek daugiau darbo šį savaitgalį turėjo VST darbuotojai. Lūžtančios ir krintančios medžių šakos sutrikdė elektros tiekimą.
„Šeši rajono elektros vartotojai liko be elektros energijos. Pirmadienį iki pietų didžiajai daliai nukentėjusiųjų elektros tiekimas jau buvo atnaujintas“, – „Santarvę“ informavo VST ryšių su visuomene atstovė Giedrė Vinickienė.
Mažeikių greitosios medicinos pagalbos centro direktorė Virga Domeikienė sakė, kad stiprus vėjas nepatogumų nesukėlė. Medikai pas ligonius spėjo laiku.
PERSPĖJIMŲ NESULAUKĖ
Mažeikių savivaldybės Karo prievolės administravimo, mobilizacijos ir civilinės saugos skyriaus vyriausiasis specialistas Antanas Murauskas „Santarvę“ patikino, kad nėra informuotas apie išskirtinius vėtros padarytus nuostolius.
„Mano žiniomis, seniūnijose taip pat ramu. Skundų ar kitokios informacijos apie nuostolius nesame gavę“, – sakė A. Murauskas.
Specialisto teigimu, paprastai apie artėjančias audras iš anksto praneša sinoptikai. Šį kartą jokio pranešimo nebuvo.
„Kol kas perspėjimų nėra ir visai šiai savaitei. Nors garantijų nėra, nes oras gali akimirksniu pasikeisti“, – tvirtino A. Murauskas.
Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka.: Vėjo gūsių neatlaikė ir reklaminiai stendai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto