Sunkiasvorės technikos pėsčiųjų take prireikė dėl šlapio sniego ir ledo

„Santarvės“ skaitytojas nufotografavo ketvirtadienio rytą dirbusį sunkiasvorį traktorių ir pasidomėjo, ar šie darbai nepakenks pėsčiųjų tako dangai. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Trečiadienio vakarą gerai pasnigus, ketvirtadienio rytą į kelius, gatves ir pėsčiųjų takus išvažiavo įvairių tarnybų sniego valytuvai. Sunkiasvorė valymo technika, dirbusi dviračių take, sukėlė abejonių tai pastebėjusiam mažeikiškiui.

Keliu Mažeikiai–Plungė–Tauragė važiavęs mažeikiškis užfiksavo sunkiasvorį traktorių su sniego verstuvu, kuris sniegą stumdė nuo pėsčiųjų ir dviračių tako, vedančio iš Mažeikių Tirkšlių link. Jis paskambino į redakciją. Mūsų miesto gyventojui kilo klausimas, ar tokia sunkiasvorė technika nepadarys žalos takui, ar pavasarį jo neteks remontuoti.
AB „Kelių priežiūra“ Vakarų regiono Telšių kelių tarnybos Mažeikių meistrijos, kuri prižiūri kelio Mažeikiai–Plungė–Tauragė atkarpą, vyriausiasis inžinierius Linas Balsys sakė, kad ketvirtadienio rytą nuvalyti kelio buvo išsiųstas traktorius „Valmet“.
„Kartu jam buvo duota užduotis nuvalyti nuo sniego ir dviračių taką iš Mažeikių į Tirkšlius. Galiu užtikrinti, kad šio tako asfalto danga nebus išdraskyta ar kitaip sugadinta – ant visų sniego verstuvų yra uždėtos specialios gumos, kurios ir apsaugo dangą nuo pažeidimų. Kai jos susidėvi, yra keičiamos naujomis“, – „Santarvei“ paaiškino Mažeikių meistrijos specialistas.
Jis sakė, kad paprastai šį taką valo mažesnio galingumo traktorius, tačiau ketvirtadienio rytą buvo ypatingos aplinkybės – išvakarėse siautė snygis, po to atšilo, sniegas buvo šlapias, sunkus, tad lengvesnei technikai nebuvo galimybių tinkamai nuvalyti šį taką.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Sunkiasvorės technikos pėsčiųjų take prireikė dėl šlapio sniego ir ledo”

  1. Simas parašė:

    Tam aktyviam Lietuvos piliečiui norisi pasakyti, kad supratimo neturi tas, kas nieko nedirba. O tamsta būtent toks.

  2. nu jo parašė:

    Kokių tik debilų nėra,neberand prie ko prikibt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto