Svarbiausiais valdžios postais tebesidalijama

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Kas bus Savivaldybės tarybos valdančioji dauguma, kas užims pagrindinius valdžios postus, tiesiogiai išrinktas Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius neskuba įvardyti – kol kas tebevyksta politinių jėgų derybos. Tačiau neslepiama, kad svarbiausias Savivaldybės administracijos direktoriaus postas bus siūlomas socialdemokratei, „Sodros“ Mažeikių skyriaus direktorei Laimai Nagienei.

Įvyks pirmasis posėdis

Antradienį įvyks pirmasis naujos kadencijos tarybos posėdis. Tačiau jame politikai nespręs nei ekonominių, nei ūkinių miesto problemų. Pirmajame tarybos posėdyje prisieks ir regalijas gaus išrinktasis Savivaldybės meras Vidmantas Macevičius, priesaikas duos ir kiti tarybos nariai.
Vietos savivaldos įstatymas numato, kad pirmajame posėdyje gali būti įteikiami vieši pareiškimai dėl savivaldybės tarybos narių vienijimosi į frakcijas, dėl tarybos daugumos ir opozicijos sudarymo, gali būti suteikiamas žodis visuomenės atstovams, sveikinimai merui ir tarybos nariams.
Taip pat įstatymas numato, kad priimamas sprendimas dėl savivaldybės administracijos direktoriaus, jo pavaduotojų atleidimo iš pareigų, nes baigėsi jų įgaliojimų laikas.
Turėtų būti nuspręsta, kam bus pavesta eiti direktoriaus pareigas, nes naujai paskirtas savivaldybės administracijos direktorius (ir jo pavaduotojai) pareigas gali pradėti eiti tik sulaukus Specialiųjų tyrimų tarnybos pažymos.

Ne visos kandidatūros žinomos

V. Macevičius „Santarvę“ informavo, kad pirmajame posėdyje planuojama nuspręsti, kiek meras turės vicemerų, kiek bus politinio pasitikėjimo tarnautojų. O po to vyks ir mero pavaduotojų skyrimas: kandidatūras teiks meras, kandidatai pristatys savo programas, atsakys į klausimus, balsuojama už juos bus slaptai.
Tokiu pat būdu bus balsuojama ir už Savivaldybės administracijos direktoriaus kandidatūrą.
V. Macevičius teigė: jei pavyks susiderinti, posėdyje bus tvirtinami ir komitetai.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

25 Atsakymai į “Svarbiausiais valdžios postais tebesidalijama”

 1. Algimantas parašė:

  Viskas liko savo vietoje kaip ir 2000m. Bebrai ir toliau vadovaus, administracijos direktorė iš bebryno.

 2. Pašalinis parašė:

  Neniekinkit vieni kitus, nereikia nesantaikos. Greit prasidės savivaldos šou. kai karalius be kariuomenės bandys vadovaut valstybei.

 3. jo parašė:

  Man labiausiai patinka vaziuoti Algirdo, Skuodo gatvemis. Dekui komunistams uz jas.
  O isardytas gelezinkelis, tai kazkas is proletariato naujo pasaulio statybu

 4. Vytautas parašė:

  Svarbu, kad visokių kryžių neliks su visa chebryte….

 5. to Jo parašė:

  O Rimkienė Mažeikius būtų pavertusi Naujaisiais Vasiukais – investuotojai kristų jai po kojų, o mes visi taptume milijonieriais :-)

 6. Jo parašė:

  Be L.Rimkienes nebus tvarkos,vel 8 metus statysim viaduka isilgai gelezinkelio,investuotojus siusim po velniu toliau nuo Mazeikiu

 7. Vytautas parašė:

  RIMKIENĖ negali būti vicemere,nes tai anot jos bankukinų nešiojimo postas,o ir šiaip tą vietą pažadėjo savo patronui AURYLAI, tegu jis nešioja.Žodį reikia tęsėti.

 8. to macijauskienė parašė:

  Kaip ir laikas būtų :-)

 9. macijauskienė parašė:

  norėtų eiti į pensiją.

 10. post fack parašė:

  Nebus nei Rimkienės, nei Macijauskienės merijoje… Postai jau išdalinti

 11. As parašė:

  Manau, kad vicemero pareigoms netinka nei viena, nei kita. T.y. nei Rimkienė, nei Macijauskienė.

 12. Juzė parašė:

  O ką Macijauskienė dirbdama parodė?

 13. TO WWW parašė:

  Macevičius teisingai pasielgtų,jei vietij socdemų pasirinktų konservatorius ir vietoj Macijauskienės pasistatytų Rimkienę.Tegul dirba ir parodo ką gali.

 14. www parašė:

  Mažeikiuose sklinda kalbos, kad Rimkienė vicemerės posto dabar jau labai nori. Tikiuosi, kad Macevičius nesuklys, nes rinkėjai aiškiai parodė, kur poniai “veidrodėli veidrodėli pasakyk, kas pasaulyje gražiausia, vieta.

 15. Aha to Jurate parašė:

  O tai Tenys tipo durnas ir nesuprato kodel ir ka daro ar nedaro? Ziurekit, kaip per ta daryma ar nedaryma, Tenio asmeninis turtas sove i virsu. Nu gudrutis tiesiog……

 16. Jūratė parašė:

  Viskas yra ir bus gerai. V. Macevičius yra protingas žmogus, suprantantis ką ir kodėl daro. Kaip tik reikia džiaugtis, kad būtent jis buvo išrinktas meru!

 17. Petras parašė:

  Na labai idomu kuo cia viskas pasibaigs

 18. Aha to skaitytoja parašė:

  Pirmiausia apsispreskit del savo lyties, visgi esat socdemu rinkejas-eja. Gi senieji bebrai oi socdemai, pasisako pries visokius “kitokius”. Pasirasot kaip “skaitytoja” bet patiriat kai vyras….

 19. To skaitytoja parašė:

  Kiek supratau jūsų liežuvis ilgas, Mėgsta kai ką laižyti.

 20. Nesupratau parašė:

  Skaitytoja, o rašoma pats patyriau. Įdomu?

 21. Skaitytoja parašė:

  Aha, sakote visi balsavo prieš socdemus. O kaip Jūs žinote???? Juk žmonės savarankiški, už ką nori už tą ir balsuoja. Aš matau, kad visose partijose yra puikių, darbščių žmonių!!!!!!!!! Moksliniai tyrimai parodė, kad tie jūsų įvardinti 60-mečiai: sąžiningi, protingi, veiklūs, darbštūs ir išprusę žmonės (labiau studijuojantys įstatyminę bazę). O jaunieji (iki 60 m.) – ekstremalūs, daug šnekantys ir sukeliantys bangas, bet nesprendžiantys klausimų iki galo. Galvoju, gal bijo prisiimti atsakomybę? Gal dar trūksta kompetencijos? Gal reikia suaugt ir įgyti daugiau patirties? kaip Jūs manote?!
  O dėl gerbiamos L.Nagienės- tai darbštus, protingas, veiklus ir teisingas žmogus. Sugebantis vertinti darbuotojus (nes pats patyriau ir ačiū jai už pastebėjimą). Linkiu jai visokiariopos sėkmės, ir puikaus bendradarbiavimo taryboje, ir kruopštaus atsakingo darbo.

 22. to TAI parašė:

  tamsta esate optimistas(ė)

 23. ne visai parašė:

  žmonės balsavo tik už merą, o socdemai gavo daug balsų reitinguojant. Tad nėra ko stebėtis – viskas logiška: juk buvo aišku, kad Macevičius su konservatoriais tikrai neis išvien. Ką išsirinkom, tą ir turim. Kitas dalykas, ar Nagienė sutiks sėsti į administracijos direktoriaus kėdę – Sodros Mažeikių skyriaus vadovės vieta – irgi labai šilta.Kam jai toks balastas?

 24. Kiek galima parašė:

  Trukt už vadžių, vėl iš pradžių… žmonės balsavo prieš socdemus, o į valdžią vėl kišami tos supuvusios tarybinės partijos pirdylos. Baisu.

 25. Tai parašė:

  Gal pagaliau visus senus pirdilas isgrus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*