Tarp „Dainų dainelės“ laureatų – ir trejų metų mažeikiškė

Nuotr. Romos Skirmontienės

Sekmadienį Vilniuje, Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre, vyks konkurso „Dainų dainelė“ laureatų koncertas.
Savo atstovę šiame renginyje turės ir Mažeikiai. Šių metų respublikinio vaikų ir moksleivių konkurso  vienintele laureate iš mūsų rajono tapo lopšelį-darželį „Gintarėlis“ lankanti Rustė Valantinavičiūtė.

Konkurso laureatų koncertas bus transliuojamas sekmadienį, 16 valandą, pagrindiniu Lietuvos televizijos kanalu. Balsuoti ir palaikyti dalyvių nebereikės, užteks atsipalaiduoti ir gėrėtis muzikiniais pasirodymais.

Mažeikiškė konkurso laureatė R. Valantinavičiūtė yra pati mažiausia šiųmetės „Dainų dainelės“ dalyvė ir laureatė, jai – tik treji metai. Tačiau jau ir Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykloje sausio mėnesį vykusios atrankos metu jaunoji dainorėlė savo drąsa ant scenos, artistiškumu nustebino ir komisijos narius, ir atranką stebėjusius mažeikiškius.

Nuotr. Romos Skirmontienės

Pasak Rustės muzikos mokytojos Romos Skirmontienės, ji per savo darbo praktiką dar neturėjo tokio jauno atlikėjo, kuris taptų šio konkurso laureatu.

„Tai yra išskirtinius muzikinius sugebėjimus turintis vaikas. Ji nelabai aiškiai taria r raidelę, tačiau komisiją, matyt, pakerėjo labai aiški muzikinė intonacija, drąsa, artistiškumas“, – sakė mokytoja.
R. Skirmontienė Rustę dainavimo moko jau metus – nuo tada, kai būdama dvejų metukų ji pradėjo lankyti lopšelio grupę.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto