Tarp gausaus būrio varžovų – trečias

Stalo tenisas veteranų pirmenybių prizininką Rimantą Lubį lydi jau daugiau kaip 40 metų. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Vienintelis mūsų rajono atstovas Rimantas Lubys, dalyvavęs šalies veteranų stalo teniso čempionate, grįžo su apdovanojimu – mažeikiškis iškovojo trečią vietą.

Daug metų šalies veteranų stalo teniso čempionatai vyko Kaune, po to estafetę perėmė Prienai, o štai 46-asis čempionatas, kurio dalyviai varžėsi 6 vyrų ir moterų amžiaus grupėse, šiemet startavo Kelmėje.
Vienintelis atstovas iš Mažeikių – Rimantas Lubys sėkmingai kovojo tarp 35 stalo tenisininkų – 55–59 metų amžiaus grupėje jis pralaimėjo tik vieną dvikovą ir iškovojo bronzos apdovanojimą.
„Veteranų čempionate rungtyniauju gal dešimtą kartą, tad šis pasiekimas nėra aukščiausias. Anksčiau esu tapęs ir nugalėtoju. Šiais metais varžovai mano amžiaus grupėje buvo pakankamai stiprūs, o pralaimėjimą stalo tenise lemia žaidimo elementai – sušlubavo technika, padariau kelias smulkias klaidas – ir teko sveikinti varžovą“, – šypsojosi Rimantas Lubys.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.