Tarptautiniame turnyre – ketvirti

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių sporto mokyklos keturiolikmečiams futbolininkams, treniruojamiems Nerijaus Gudaičio, tarptautiniame turnyre Liepojoje „Dobrecova Cup 2023“ iki prizininkų pakylos pritrūko tik vieno žingsnio.

U14 amžiaus grupėje varžėsi 16 komandų iš Lietuvos ir Latvijos, kurios pirmajame etape buvo suskirstytos į 4 pogrupius. Jaunieji mažeikiškiai pogrupyje rezultatu 1:0 ir 7:1 atitinkamai įveikė Jekabpilio ir Tukumo sportininkus bei sužaidė lygiosiomis 1:1 su, kaip vėliau paaiškėjo, turnyro nugalėtojais Latvijos „JDFS Alberts“ futbolininkais. Pogrupyje mažeikiškiai užėmė pirmą vietą.

Atkrintamųjų varžybų pirmajame etape Mažeikių SM atstovai rezultatu 2:1 nugalėjo Palangos FK „Gintaras“, tačiau po to sekė du skaudūs pralaimėjimai vienodais rezultatais 0:1. Tokiu rezultatu nusileista kovoje dėl išėjimo į finalą FA „Šiauliai“ ir dvikovoje dėl bronzos apdovanojimų FK „Liepaja“.

Stambiame tarptautiniame tris dienas vykusiame turnyre Mažeikių SM keturiolikmečiai iškovojo ketvirtą vietą. Jaunieji futbolininkai šiuo metu atostogaus iki rugpjūčio vidurio.