Tolimųjų maršrutų autobusai jau stoja Krakiuose ir Palnosuose

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nuo šių metų balandžio 24 dienos visi UAB „Mažeikių autobusų parkas“ tarpmiestinio susisiekimo minkštieji autobusai sustoja ir Krakių bei Palnosų kaimų stotelėse.
Tokį sprendimą UAB „Mažeikių autobusų parkas“ vadovybė priėmė atsižvelgdama į minėtų kaimų gyventojų pageidavimą, kurį įmonei perdavė Savivaldybės tarybos narys Alvydas Balčiūnas.
„Palnosiškiai išsakė tokį prašymą, kai visuomeninio rinkimų komiteto KITAIP iškelti kandidatai lankėmės šiame kaime. Žmonės skundėsi, kad jiems sudėtinga nuvykti į artimiausius miestelius bei parvykti iš jų – tenka nuolat būti prašytojais ir kliautis vairuotojų geranoriškumu. Be kita ko, ir už bilietą šių vietovių gyventojams mokėti tekdavo gerokai brangiau, tarkime, palnosiškiams – iki Viekšnių ar Ventos gyvenvietės, Krakių gyventojams – iki Mažeikių arba iki Viekšnių… Tai, kad autobusai sustotų šiose vietovėse, labai svarbu buvo ir studijuojančiam jaunimui, savaitgaliais parvykstančiam iš didmiesčių. Šiek tiek anksčiau tokį pageidavimą jau buvome gavę ir iš Krakių kaimo gyventojų. Tesėdamas žmonėms duotą pažadą, kreipiausi į „Mažeikių autobusų parko“ vadovybę“, – „Santarvei“ sakė visuomeninio rinkimų komiteto KITAIP deleguotas Savivaldybės tarybos narys. Anot jo, ir Palnosuose, ir Krakiuose gyvena Mažeikių rajono žmonės, tad pasirūpinti jais – bendras Tarybos narių ir Savivaldybei priklausančios įmonės reikalas.
A. Balčiūnas savo ir minėtų kaimų gyventojų vardu dėkojo „Mažeikių autobusų parko“ vadovams, operatyviai ir geranoriškai reagavusiems į šį prašymą.

7 Atsakymai į “Tolimųjų maršrutų autobusai jau stoja Krakiuose ir Palnosuose”

 1. vertinu teigiamai parašė:

  nesuprantu ko cia visi piktinasi. zmones paprase, kad jiems geriau butu. pati zinau kaip sunku grizti namo kai autobusu nera, kaskart prasyt kad sustotu ir moket brangiau uz bilieta. Visi nori, kad geriau butu, ka daryti senukams jei nera autobusu, o gydytoju pagalba rimtesne suteikiama tik Mzk. Autobusais vazineja tie kas neturi galimybes isigyti automobili. Nepatenkintu visada buvo ir bus. Bambejimas musu tautinis bruozas. O dabar imkit ir sueskit mane savo komentarais:DDDD

 2. baika parašė:

  Kas gali tokiais autobusais vaziuoti. Isivaizduokite stoja Panevezy, Siauliuose, o tada Krakiai,Palnosai. O galetu dar ir Naikiuose. O jei kreiptusi Uzvencio gyventojai,tai ir ten uzsuktu.

 3. Algis parašė:

  Viena iš jaunimo-studentų nevažiavimo autobusais priežasčių yra tai, kad autobusas žiauriai ilgai važiuoja. Iš Kauno į Mažeikius važiuoja 5 val. Padarykit grafiką sustoti kiekvienam kaime, tai tikrai ir tevažiuos tik tų kaimų senukai, kurie mašinų neturi.

 4. Juzis parašė:

  Tai gal bandyt kreiptis kažkur -gal galėtų lėktuvas Vilnius -Oslas sustoti Palnosuose….tai žymiai pigiau….

 5. TrysT parašė:

  Aviabilietų kainos: Vilnius-Frankfurtas 13 eurų,Oslas-20 eurų,Briuselis-20 eurų.
  Autobusų bilietų kainos: Mažeikiai-Vilnius 17 euru,Mažeikiai-Kaunas 15 eurų,Mažeikiai-Klaipėda 8-11 eurų. Apsitieskite stati su tokiom savo kainom.Nuoširdžiai linkiu bankrutuoti.

 6. Viekšniškis parašė:

  ………….

 7. Žmogus iš Viekšnių parašė:

  O mes viekšniškiai, per susitikimą su meru išreiškėme pageidavimą, kad Vilniaus ir Kauno autobusai, kurie važiuoja anksti ryte 5 ir 6 val. užsuktų į miestelį, bet mūsų pageidavimas nebuvo išgirstas, mero pažadas taip ir liko pažadu…
  Kadangi tuo vardu, kuriuo visada pasirašau, komentarai yra blokuojami, tai pasirašau kitu vardu – žmogus iš Viekšnių o ne viekšnišniškis ;)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto