Turnyrinėje lentelėje mažeikiškiai vėl pirmi

Paskutines antrojo rato šalies salės futbolo čempionato rungtynes namuose žaidė Mažeikių „Naftos“ futbolininkai. Jie sirgaliams padovanojo sunkiai pelnytą pergalę. VYKO ATKAKLI KOVA
Šeštadienį mažeikiškiai susitiko su penktoje vietoje žengiančiais Vilniaus „Akto“ futbolininkais.
„Tokių atkaklių rungtynių su taip gerai žaidžiančiais varžovais mūsų sporto komplekse dar nėra tekę žaisti. Vilniečiai pirmavo rezultatais 3:2, 5:4, tačiau mes radome jėgų ir laimėjome eilinę pergalę“, – sakė komandos vadovas Aleksandras Butkus.
Jau septintą minutę, po S. Lesnicko ir A. Bulošo taiklių smūgių, mažeikiškiai pirmavo rezultatu 2:0, tačiau greitai vilniečiai pelnė tris įvarčius ir išsiveržė į priekį.
Pirmąjį kėlinį „Nafta“ vis dėlto laimėjo rezultatu 4:3 (po įvartį pelnė tie patys žaidėjai – V. S.).
Antrasis kėlinys prasidėjo dar didesne intriga: vilniečiai pelnė du įvarčius ir išsiveržė į priekį. Tada prasidėjo mažeikiškių „benefisas“: V. Daniličevas, A. Tautvydas, A. Bulošas bei D. Zykus (pastarasis į savo vartus) pelnė po įvartį, „Akto“ futbolininkai paskutinę rungtynių minutę į tai atsakė tik vienu. Iškovota pergalė rezultatu 8:6.

PERGALĖ BUVO BŪTINA
Ši pergalė mažeikiškiams leido vėl pakilti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą: juos persekiojanti Kauno „Nautara“ kiek netikėtai Vilniuje rezultatu 3:4 nusileido vietos „Bekento“ futbolininkams.
Šiame ture įsibėgėjantis Klaipėdos „Atlantas“ 8:2 išvykoje sutriuškino Panevėžio „KKSC Aukštaitija“ sportininkus, o Kauno „Rodiklis“ sužaidė lygiosiomis 2:2 su Šiaulių „Alnidos“ futbolininkais.
„Netenkina rinktinės žaidėjų sportinė forma po turnyro Prancūzijoje (žaidė keturi „Naftos“ futbolininkai – V. S.). Nėra gražaus žaidimo, klystame lygioje vietoje, barstome reikalingus taškus. Tačiau tikiuosi, kad čempionato pabaigoje sužaisime sėkmingai ir padovanosime Mažeikiams šalies čempionų vardus“, – taip žaidimą apibūdino A. Butkus.
Antrajame rate mūsų sportininkams liko dvejos rungtynės išvykoje. Pasak vadovo, sunkiausias išbandymas laukia Kaune, kur teks žaisti su „Nautara“, ne mažiau svarbios rungtynės laukia šį savaitgalį Panevėžyje.
Po antrojo rato vyks stipriausiųjų ketverto dviejų ratų, kur bus skaičiuojami visi turimi taškai, varžybos, o po jų paaiškės šalies salės futbolo čempionai.
Jono STRAZDAUSKO nuotr.:
E. Žukauskui (mėlyna apranga) ir ekipos draugams sunkiai sekėsi įveikti vilniečių gynybą.