UAB „Mažeikių vandenys“ informuoja

UAB „Mažeikių vandenys“ informuoja, kad, vykdant kasmetinius profilaktikos darbus, atsukus geriamojo vandens čiaupus kartais gali justis nemalonus dezinfekcinės medžiagos kvapas. Norime nuraminti, kad vandens kokybė yra nuolatos kontroliuojama, atliekami laboratoriniai tyrimai ir pagrindo nerimauti nėra. Iš anksto atsiprašome už galimus nepatogumus. Platesnė informacija bus suteikta tel. nr. +370 610 46 898 (laboratorijos vedėja).
Užs.11/24

6 Atsakymai į “UAB „Mažeikių vandenys“ informuoja”

 1. O ba parašė:

  O tai iš krano vandenį gerti galima ? Vilniuje, Klaipėdoje tik išsiskalauti burną galima po dantų valymo.

 2. vietinis parašė:

  Serksnenuose vanduo smirda dveseliena taip pat atsakingi Mazeikiu vandenys

 3. Gintaras parašė:

  Kaip po Černobilio atominės sprogimo, valdžia nieko neatsitiko viskas normoje tik po kiek laiko pasakė kad vyko sprogimas, taip ir čia kol žmonės nepradėjo kelti klausimus apie vandens kokybę, smarvę iš valdžios visiška tyla, viskas kaip pas bolševikus, niekur toli nenuėjome.

 4. Santarve parašė:

  Užkniso jūsų reklamos!!!

 5. Vika parašė:

  Atsiprašo už nepatogumus. Jūs gal juokaujat? Vanduo dvokia clorkalkėm, jo gert patys vakar sakė, kad net nežino ar galima gert, o dabar jau vartos..kodėl jokios informacijos nebuvo, kol žmonės to klausimo nepakėlė?????

 6. Gyventoja parašė:

  Mums paskambinus i mazeikiu vandenys, sake, kad ivyko avarija, o jus teikiat kitokia informacija:) spauda daug ka nuslepia :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto