Vaikams – pažintis su įvairiomis sporto šakomis ir aktyvi veikla

Nuotr. iš darželio archyvo

Mažeikių lopšelio-darželio „Saulutė“ bendruomenė vykdo projektą „Pažinkime sporto šakas nuo ankstyvojo iki priešmokyklinio amžiaus“, kurio tikslas – skatinti bendruomenės fizinį aktyvumą, supažindinant vaikus (nuo ankstyvojo iki priešmokyklinio amžiaus) su sporto šakomis.

Įgyvendinant projektą, įstaiga pasipildė naujomis, saugiomis priemonėmis bei įranga, reikalinga vykdyti aktyvias veiklas: žaisti futbolą, krepšinį, tenisą, vaikščioti šiaurietiškomis lazdomis, mankštintis.  

Nuotr. iš darželio archyvo

Penktadienį Mažeikių lopšelyje-darželyje „Saulutė“ praūžė „Sporto šakų mugė“. Renginyje dalyvavo ne tik mūsų įstaigos vaikai, bet ir lopšelių-darželių „Buratinas“, „Žilvitis“ ugdytiniai bei „Žiburėlio“ pradinės mokyklos ir Senamiesčio progimnazijos mokiniai. Vaikai kartu su sporto treneriais mokėsi žaisti krepšinį bei futbolą, susipažino su stalo teniso žaidimo elementais, išbandė ėjimą šiaurietiškomis lazdomis. Šią veiklą dauguma vaikų ir mokytojų išmėgino pirmą kartą. Renginyje apsilankė Mažeikių rajono savivaldybės meras Vidmantas Macevičius. Meras kartu su vaikais žaidė stalo tenisą, bendravo su treneriais ir įstaigos darbuotojais.

Susitikime buvo daug smagios, judrios veiklos ir įspūdingų siurprizų.

Rūta Žubikienė
Mažeikių lopšelio-darželio direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nuotr. iš darželio archyvo
Nuotr. iš darželio archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto