„Vijurko“ komandos į finalo ketvertus nepateko

Artėja prie pabaigos Lietuvos stalo teniso aukščiausios lygos komandinių pirmenybių sezonas. Po praėjusio savaitgalio kovų paaiškėjo, kad „Vijurko“ vyrų ir moterų komandos šiais metais dėl medalių nekovos. Pernai vyrai laimėjo trečią vietą, moterys – ketvirtą.

});

Rietave vyko paskutinis pirmenybių reguliaraus čempionato turas. „Vijurko“ vyrų ekipa: Tonetas ir Arnoldas Domeikos bei Irmantas Daukontas – 5:0 įveikė Kauno „ST Taurą“ ir tarp 12 stipriausių šalies komandų reguliariajame čempionate užėmė trečią vietą.

Po šių kovų paaiškėjo, kad dėl patekimo į finalinį ketvertą mažeikiškių varžove tapo šeštą vietą užėmusi Kauno ekipa „Naminiai Jolantos šakočiai“, kurią mūsų stalo tenisininkai reguliariajame čempionate buvo įveikę rezultatu 5:2.

Deja, atkrintamosios varžybos „Vijurkui“ susiklostė nesėkmingai – po atkaklios kovos jie 4:5 nusileido kauniečiams, komanda toliau kovos dėl penktų–aštuntų...