Žemalės pradinėje mokykloje numatoma pokyčių

Komisija su mokyklos bendruomene bei tėvais aptarė pailgintos dienos grupės įkūrimo bei neformaliojo ugdymo galimybes. Nuotrauka iš Savivaldybės administracijos interneto svetainės

Mažeikių rajono švietimo įstaigų tinklo pertvarkos komisija šią savaitę vėl lankėsi kaimų mokyklose. Šį kartą dėmesio sulaukė Žemalės pradinė mokykla. Ši kaimo mokykla yra išskirtinė tuo, kad turi per 30 vaikų ir visi jie yra vietiniai gyventojai.
Komisija iš Mažeikių su mokyklos bendruomene bei tėvais aptarė pailgintos dienos grupės įkūrimo bei neformaliojo ugdymo galimybes.

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas ir komisijos narys Apolinaras Stonkus „Santarvei“ sakė, kad vizitas į Žemalės pradinę mokyklą maloniai nustebino: mokykla gerokai patvarkyta, šviesi.
„Jautėsi mokyklos bendruomenės susitelkimas ir begalinis tėvų noras, kad mokykla liktų. Tam jie turi tvirtą pagrindą – vaikus. Kitais mokslo metais planuojama, kad Žemalės pradinę mokyklą lankys trisdešimt penki vaikai, dabar yra keliais vaikais mažiau. Tai bendras skaičius sudėjus esamus mokinius, priešmokyklinukus ir darželinukus“, – kalbėjo A. Stonkus.
Vedėjas dar pridūrė, kad mokykloje ugdymo procesas organizuotas gerai, nėra gauta jokių nusiskundimų nei iš mokytojų, nei iš tėvų.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

5 Atsakymai į “Žemalės pradinėje mokykloje numatoma pokyčių”

 1. Juzė parašė:

  Gal ir visiškai normalu kad tą mokyklėlę reiktų išsaugot, nes visi vaikai vietiniai o ir personalo ne tiek daug.
  Lyginant su Krakių pagrindine mokykla kur vaikų panašus skaičius, pedagogų kelis kart daugiau, bei dalis vaikų suvežami iš Mažeikių nes jie nelabai tinkami miesto mokykloms.

 2. v parašė:

  Ko anie visi tokie itartinai raudoni ???:)))

 3. GERS parašė:

  KAM TOKIU UZKAMPINIU MOKYKLU SU VIENU VAIKU IR PENKIOLIKA PERSONALO DARBUOTOJ7 BEREIK?

 4. untuons parašė:

  2 mokytojai vienas direktorius ir 15 vaikų

 5. Gal parašė:

  grįš į direktores Dipševičienė ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video