Mažeikiuose atidaryta parduotuvė „Lidl“

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Ketvirtadienio rytą Mažeikiuose atidaryta pirmoji mieste bendrovės „Lidl Lietuva“ parduotuvė „Lidl“.
Atidarymo proga parduotuvė mažeikiškius viliojo žemomis kainomis, todėl prieš atidarymą prie jos nusidriekė nemaža pirkėjų eilė, bet didelės spūsties nebuvo.
Bendrovės „Lidl Lietuva“ regiono vadovas Kipras Paulauskas informavo, kad ketvirtadienio rytą „Lidl“ parduotuvės Lietuvoje atidarytos dešimtyje miestų, iš viso jų atidaroma penkiolika.
Parduotuvėje Mažeikiuose su administracija įdarbinti 76 žmonės, įrengtos šešios kasos, taromatai.
Prekybos salėje klientai ras įvairių maisto ir kai kurių pramoninių prekių iš Vokietijos, Lenkijos, 20 procentų jų – iš Lietuvos.

18 Atsakymų į “Mažeikiuose atidaryta parduotuvė „Lidl“”

 1. emig parašė:

  O darbuotojai,matomai is birzos,asauginis prie duru melynanosis,ka jis gali saugoti?;DDDDD

 2. Algimantas parašė:

  Šiandien, šeštadienį, važiavome į Mažeikių turgų pirkti gėlių. Apie 7h 30 min prie LIDL jau buriavosi kokie 200 žmogelių. Ne išskirtis, kad jų tarpe matėsi ir pikeliškių. Kaip mes netoli nuo beždžionės pažengėme į priekį. Nupigino beždžionių maistą bananus – tuoj eilės prie jų milžiniškos.

 3. Apačiams parašė:

  Šiaip jau, mano nuomone, runkeliai yra būtent tie, kurie puola vieni kitiems per galvas dėl keliais centais pigesnių bananų. Ir nesvarbu pėsti jie ar ratuoti.

 4. Apačiai parašė:

  Tai visi kiti normalūs žmonės, kurie nepuola keliais prie parduotuvės durų dėl bananų, yra runkeliai pagal jus? Neskanus požiūris.

 5. Jadzei parašė:

  Senjorai jau sotūs, šiandien ratuotų runkelių eilė :-)

 6. Jadze parašė:

  Kaip šiandien eilės? Ar tebestovi mūsų nepavalgę senjorai dar?

 7. Gintars parašė:

  Man labai,labai gaila stovinčių eilėje,kam žemintis taip

 8. komentatoriui parašė:

  Naivus požiūris galvoti, kad turguje viskas be “chemijos” ir užauginta su mėšlu… iš kur jūs žinote, kad ten be nitratų užauginta? Sakyti, kad daržovės natūraliai užaugintos galima tik užauginus jas pačiam – pačiam laistant, pačiam ravint, pačiam tręšiant. Tada tikrai būsi tikras, kad užauginai savo mėšlinom rankom.

 9. Komentatorius parašė:

  niekada nepirksiu jokiose parduotuvėse, eisiu ant turgus, ten žinau, kad ūkininkas savo mėšlinom rankom man pasvers lašinių paltį, paskaičiaus kiaušinių, o dar ir salotų pridės, viskas bus natūralu ir su tuo kaimo kvapu. O parduotuvėse viskas iš chemijos, kad tik nunuodyti tuos žmones.

 10. matantis parašė:

  konteineriu priziuretojai ruoskites,greitai konteineriuose rasite nemazai apgedusio,ismesto maisto..ir Jusu darze bus svnte..

 11. Juk patys bėgsite dar šiandien parašė:

  Keisti kartais tie komentuotojai, nori viską reguliuoti-kur ir kada pirkti, aš sakyčiau, parduotuvės atidarymas, vis šiokia tokia pramoga, ir tik reikia džiaugtis, kad parduotuvių daugėja…

 12. Leokadija parašė:

  Pilnai pritariu Giedriui. Mano pencijėlė vos 350 eurų. Tai irgi visus metus taupiau ir šiandien prisipirkau daug prekių papigiai. Vos viską sutalpinau į anūkėlio mašiną. Pirkau daug duonos, cukraus, druskos, daug visokių vaisių, alaus, mineralinio vandens, miltų, česnakų, bulvių, paprikų, citrinų, bananų.

 13. Giedrius, Mazeikiai parašė:

  Turejau susitaupes 5000 euru ir siandien visus isleidau LIDL parduotuveje. Gerai, kad masina su priekaba – vos tilpo prekes.

 14. Jazminas parašė:

  Lietuva vos ne pirmauja pagal nutukimą Europoje, ir vis dar nepavalgę kaip matau… gaila ir graudu

 15. E.V. parašė:

  Rojus spekuliantams. Penktadieniais jų daug matau “Norfoje”, perkančius su nuolaidomis ir kraunančius į kelis vežimėlius tam, kad prekes perparduoti kitur. Dabar jie vadinami verslininkais. Už eurą perka – už tris parduoda. Iš tų dviejų “procentų” ir gyvena. Sveiki atvykę į “LIDL” – spekuliantai.

 16. Vardas (privalomas) parašė:

  KAIP NEPRIEDE, PAGAL NUOTRAUKA TOKIOM tiek BETRUKSTA DAR PALAPNOT IKI 200 KILU

 17. Pasibaisejes lietuviu tauta parašė:

  Bent vienas normalus ir dirbantis miestas. Pasibaisėjau Klaipėda ir Vilniumi….negi žmonės neturi ką veikti? griebia bananus kaip po kokio deficito. Taigi niekas neišpirks tų bananų, ateiti galima ir vakare – iki 22 val. dirba.

 18. parašė:

  Pagal foto atrodo normaliai.Ko gero nesimuša dėl bananų kaip kaune ir klaipėdoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*