Savaitgalį rajone siautėjo ugnis

Juodeikių kaime granulių gamybos įmonėje kilęs gaisras buvo gesinamas pusantros valandos. Nuotrauka išNuotrauka iš PGT archyvo

Savaitgalį rajone degė du gamybinės paskirties objektai. Mažeikiškiams ugniagesiams teko kviestis pagalbos iš kaimyninių rajonų, o priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje organizuoti papildomą budėjimą.

Incidentas – gamybos įmonėje

Pirmasis didelis gaisras kilo penktadienį, apie dešimtą valandą ryto, Židikų seniūnijoje, Juodeikių kaime, buvo pranešta, kad čia dega angaras, kuriame įrengtas granulių gamybos cechas. Pirmiems ugniagesių gelbėtojų ekipažams atvykus į vietą, iš angaro rūko dūmai, įmonės darbuotojai vandens švirkštu aušino įkaitusį granulių gamybos įrenginį.
Ugniagesiai nustatė, kad medžio granulių gamybos patalpoje užsidegė pjuvenos. Gaisrą teko gesinti pusantros valandos. Ugnis sunaikino apie šimtą kubinių metrų pjuvenų, tiek pat jų buvo sulieta vandeniu. Be to, pareigūnams teko nuardyti apie 100 kvadratinių metrų stogo dangos, nes ruseno apšiltinimo medžiaga.
Darbai gaisravietėje truko iki pusės trijų po pietų. Sutramdžius ugnį, įmonės krautuvas vežiojo iš patalpų apdegusias pjuvenas, o ugniagesiai gelbėtojai jas perlaistė vandeniu.

Užsiliepsnojo fermos stogas

Sekmadienį, apie septintą valandą vakaro, didžiulis gaisras kilo Viekšnių seniūnijoje, Kegrių kaime esančioje didelėje mūrinėje fermoje. Pasak ugniagesių gelbėtojų, gaisro dūmai jau matėsi vos išvažiavus iš miesto.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*