Horoskopas balandžio mėnesiui

 

Bendroji prognozė

Balandžio mėnesį patartina atidžiau rinkti žodžius ir geriau apsvarstyti veiksmus, nes bus didelė tikimybė sugadinti santykius su partneriais ir kolegomis. Sėkmę atneš pagarbus elgesys su aplinkiniais.
Visų Zodiako ženklų atstovus užvaldys romantiška nuotaika.
Balandžio mėnesį patartina saugotis traumų, nes padidės pavojus susižeisti aštriais daiktais.

Avinas (03.21 – 04.20)

Avinui svarbu susikoncentruoti į pagrindinį darbą. Tik tada balandžio mėnuo jam bus sėkmingas ir finansiškai, ir santykių su kolegomis atžvilgiu. Avinas bus kaip niekad aktyvus ir susikaupęs, todėl galės daug nuveikti.

Jei panorės, jis pademonstruos išskirtinius sugebėjimus darbe ir taip atkreips į save vadovų dėmesį. Niekas negalės jam sutrukdyti, nebent tingumas.

Meilės sferoje šio ženklo atstovams prasidės sąstingio periodas. Naujų santykių nepavyks užmegzti, bet ir seni neteiks didelio džiaugsmo. Tai ypač palies šeimą turinčius avinus.

Jautis (04.21 – 05.21)

Balandžio mėnesį Jaučiui reikia pasistengti atsisakyti žalingų įpročių. Būtent jie gali būti senos ligos paūmėjimo priežastimi. Nors Jautis paprastai būna santūrus, reikšdamas savo emocijas, šį mėnesį jis pratrūks ir pradės kalbėti tai, ką mano. Dėl to kils problemų su draugais ir kolegomis.

Šeimoje taip pat ne viskas klostysis sklandžiai. Kils barnių dėl šiam Zodiako ženklui būdingo šykštumo ir praktiškumo. Jautis paprastai nesugeba ilgai pykti, todėl mėnesio pabaigoje jis jau bus susitaikęs su savo artimaisiais ir sureguliavęs santykius su bendradarbiais. Jis atleis net tiems, kurie buvo neteisūs.

Balandžio mėnuo Jaučiui taps persilaužimo metu profesinėje srityje. Jam teks pasirinkti, kas šiuo momentu yra svarbiau: pinigai ar ramybė.

Dvyniai (05.22 – 06.21)

Balandžio mėnesį Dvyniai ne sykį atsidurs kurioziškose situacijose darbe. Jie bus palaikyti viršininkais, net priversti pasirašyti rimtą sutartį. Gatvėje šio Zodiako ženklo atstovas bus palaikytas kitu žmogumi, o nepažįstamas asmuo prisipažins mylįs. Į jo banko sąskaitą „įkris“ netikėta pinigų suma. Visos klaidos bus ištaisytos per trumpą laiką, tačiau Dvyniai ir jų draugai turės progą pasilinksminti.

Dvynių sveikata taip pat bus permaininga. Mėnesio pradžioje gresia apsinuodijimas ar peršalimas, o mėnesio pabaigoje Dvyniai galės dalyvauti maratone ar kitose varžybose ir net išsiveržti į pirmaujančiųjų gretas. Tokių permainų likimas suteiks tam, kad pakeltų nuotaiką, nes Dvyniai metų pradžioje buvo pasyvūs, nelaimingi.

Vėžys (06.22 – 07.22)

Darbas ir dar kartą darbas – svarbiausia Vėžio užduotis balandžio mėnesį. Jam teks atkakliai triūsti ne tik siekiant profesinių aukštumų ir stengiantis užsidirbti daugiau pinigų. Vėžiui teks išeikvoti daug jėgų, kad sureguliuotų santykius su artimaisiais po konflikto. Jam bus labai sunku pirmam ištiesti ranką, kad atgaivintų senus jausmus. Bet neišvengiamai teks tai padaryti, kitaip konfliktas įgaus sprogstamąjį pobūdį.

Balandžio mėnesį Vėžiui patartina pereiti prie subalansuotos mitybos. Jeigu jis nepaklausys šio patarimo, galimos rimtos problemos ir skrandžio bei virškinamojo trakto sutrikimai, kurie gali tapti lėtiniai.

Liūtas (07.23 – 08.23)

Balandžio mėnesį Liūtui patartina būti labai apdairiam, ypač dirbant su aštriais daiktais, nes bus padidėjęs traumų pavojus. Ypač tai liečia vyrus. Finansinėje srityje įsivyraus stabilumas. Atsiras galimybė realizuoti save užsiimant kūryba. Ši veikla atneš Liūtui pripažinimą ir suteiks moralinį pasitenkinimą, duos materialios naudos.

Bet kurioje gyvenimo srityje Liūtui gali kilti nenumatytų problemų. Jeigu jis nuspręs prisipažinti mylimam asmeniui, kad yra jam neabejingas, tai pasijus atstumtas. Dėl įvairių nesėkmių Liūtą gali apimti depresinės nuotaikos. Jam padėti gali tik ištikimi draugai. Šį mėnesį Liūto laukia išvykos, kelionės, komandiruotės ir malonios pažintys. Nauji pažįstami ateityje galės tapti gerais verslo partneriais.

Mergelė (08.24 – 09.23)

Balandžio mėnesį Mergelei likimas paruošė dovaną, apie kurią ji net nesvajojo. Pagaliau ji galės užsiimti įdomiu darbu ar pradėti savo verslą, nes atsiras ir pinigų, ir bendražygių. Tik mylimas žmogus pasielgs egoistiškai ir priešinsis Mergelės apsisprendimui pradėti savo verslą. Kils barnių, skandalų, tačiau išspręsti problemą teks pačiai Mergelei. Būtent nuo jos priklausys, kaip susiklostys ateitis – ar ji užsiims sėkmingu ir pelningu darbu, kuris garantuos finansinį stabilumą bei moralinį pasitenkinimą, ar pasirinks rojų palapinėje su mylimu žmogumi.

Dėl susiklosčiusios situacijos Mergelei gali pakrikti nervai. Tai gali tapti ir kitų susirgimų (alergijų, galvos skausmo) priežastimi. Padės artimi draugai.

Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Balandžio mėnesį Svarstyklių imuninė sistema bus nusilpusi. Joms grės peršalimo ligos, nugaros skausmai ir skrandžio sutrikimai. Sveikatos būklė neigiamai atsilieps darbui ir materialinei padėčiai. Svarstykles apims depresinės nuotaikos, nuo kurių jas išgelbėti galės artimieji. Pastarieji pademonstruos kantrybę ir elgsis su Svarstyklėmis kaip su mažu vaiku.

Kai kurie šio ženklo atstovai pasiims atostogas ir leisis į kelionę, tarsi pabėgdami nuo savijautos problemų. Aplinkos pakeitimas labai palankiai atsilieps jų fizinei ir emocinei sveikatai. Kelionėje pasitaikys galimybė susipažinti su įdomiais žmonėmis, kurie visiškai pakeis Svarstyklių gyvenimą, padės joms atgauti gyvenimo džiaugsmą ir pasijusti laimingoms.

Skorpionas (10.24 – 11.22)

Balandis Skorpionui bus vienas reikšmingiausių mėnesių 2018 metais. Jo gyvenime bus permainų ir atsiras su jomis susijusių papildomų įsipareigojimų. Skorpionas surimtės, neteks sau įprasto lengvumo ir atsainumo. Deja, kartu su šiomis savybėmis nusilps jo optimizmas. Skorpionui teks daug dirbti. Laiko poilsiui praktiškai neliks. Tačiau dėl savo triūso jis sugebės užsidirbti daug pinigų ir galės savimi didžiuotis.

Mėnesio pabaigoje atsiras galimybė išvykti į šiltus kraštus, prie jūros, pasimėgauti saule ir pataisyti sveikatą. Pasikartojantys nugaros skausmai gali būti rimtos ligos ženklas, todėl patartina negaišuojant kreiptis į gydytoją. Skorpiono nervai taip pat bus sudirgę nuo kasdienio streso, todėl poilsis jam išeis į naudą.

Šaulys (11.23 – 12.22)

Balandžio mėnesį Šauliui teks daug ir atkakliai dirbti. Jis susidoros su savo užduotimis, dėl to sustiprės jo autoritetas kolektyve. Tai sudarys palankias sąlygas daryti karjerą ar plėsti savo verslą. Kai kurie šio Zodiako ženklo atstovai, pasižymintys puikiu humoro jausmu, net sugebės susirasti papildomą pajamų šaltinį pramogų versle. Balandžio mėnesį Šaulys turės galimybę išgarsėti ar sulaukti pripažinimo.

Finansinėje srityje Šauliui taip pat seksis gerai. Jis galės išleisti nedidelę pinigų sumą pasilinksminimams su draugais. Šeimą turintys šio ženklo atstovai veikiausiai neatsispirs pagundai pasukti į kairę ir įsitaisys meilužę ar meilužį. Gali užsimegzti meilės romanas su priešingos lyties verslo partneriu.

Vienišas Šaulys balandžio mėnesį turės šansą sutikti savo gyvenimo meilę. Gera dvasinė savijauta teigiamai atsilieps fizinei Šaulio būklei.

Ožiaragis (12.23 – 01.20)

Balandis Ožiaragiui atneš daug rūpesčių, tačiau jis galės būti produktyvus ir pelningas, jeigu šiam ženklui nepritrūks atsakomybės ir atkaklumo. Kad pasiektų savo tikslus pavasario viduryje, jis galės net meluoti ir nebijoti įgelti kitiems. Tik taip jis galės išsilaikyti vandens paviršiuje ir nenuskęsti. Mat šiuo periodu smarkiai suaktyvės pavyduoliai ir kenkėjai. Ožiaragiui teks atidžiai sekti įvykius ir laikyti liežuvį už dantų. Tai liečia ne tik jo profesinę veiklą, bet ir santykius su draugais ir giminėmis.

Meilės srityje prasidės sąstingio periodas. Šeimą turintys šio ženklo atstovai turės skirti daug laiko vaikams ir savo antrajai pusei. Laisvas ir nepriklausomas Ožiaragis skirs šį laiką ne meilės paieškoms, o mokslams ir kvalifikacijos kėlimui.

Balandžio mėnesį Ožiaragiui patartina kreipti didesnį dėmesį į savo mitybą, vengti sūrių ir karšių patiekalų. Toks maistas neigiamai veikia inkstus.

Vandenis (01.21 – 02.19)

Balandžio mėnesį Vandenis iš visų jėgų stengsis įrodyti, kad gali lengvai pasiekti užsibrėžtą tikslą. Bet iš tikrųjų dėl to jam teks daug ir sunkiai dirbti. Ir dar apsimetinėti, kad yra kupinas jėgų ir energijos.

Šio Zodiako ženklo dailiosios lyties atstovės pavasario viduryje pademonstruos savo organizacinius sugebėjimus, kai kurios nes atsidurs prie įmonės vairo. Deja, to negalima pasakyti apie vyriškos lyties asmenis, gimusius po šiuo ženklu. Viskas, ko jie imsis, išeis ne taip, kaip planavo. Tai darys neigiamą poveikį jų finansams ir santykiams su antrąja puse.

Vandeniui patartina liautis nertis iš kailio, kitaip jis gali prarasti gerą sveikatą. Reikėtų dažniau sustoti ir ramiai pasvarstyti.

Žuvys (02.20 – 03.20)

Žuvims balandis prasidės nuo nepaprasto kūrybinio įkvėpimo. Jos norės kurti šedevrus gamindamos maistą, piešdamos, tapydamos, rašydamos, meistraudamos ar užsiimdamos rankdarbiais. Idėjos keis viena kitą. Tačiau nederėtų per daug statyti oro pilių, kad netektų skaudžiai nusivilti.

Permainingos nuotaikos lydės Žuvis visą mėnesį, todėl pavasario vidurys joms bus labai nepastovus: vieną dieną jos kils aukštyn kaip ant sparnų, kitą dieną staigiai kris žemyn.