Apie automobilių pirkimą lizingu

Jeigu šiuo metu kaip tik svarstote apie automobilio įsigijimą lizingu – jūs tikrai nesate vieni! Lietuvoje dabar kaip niekada išpopuliarėjo toks transporto priemonių pirkimo būdas, nes jis siūlo itin palankias finansavimo sąlygas.

Paskola, ar kuris nors kitas automobilių finansavimo būdas leidžia turėti tokią transporto priemonę, kurios šiaip sau leisti negalėtumėte. Kad ir kaip gražiai tai skambėtų, reikia apgalvoti keletą veiksnių, kad būtų užtikrintas tinkamiausias finansavimo sandoris jums.  

Jeigu galvojate apie automobilio pirkimą lizingu, svarbu atsižvelgti į visas su tuo susijusias išlaidas, kad įsitikintumėte, jog tai tinkamas pasirinkimas.

Kokius privalumus turi automobilio įsigijimo finansavimas?

·  Leidžia įsigyti naują arba nedaug naudotą transporto priemonę, nemokant iš anksto didelės pinigų sumos. Kai nėra didelių santaupų – tai vienas geriausių būdų iš karto džiaugtis nauju pirkiniu. Paprastai perkant automobilį lizingu, tereikia turėti tam tikrą nustatytą pradinį įnašą (dažniausiai apie 10 procentų nuo pirkinio vertės). Už transporto priemonę sumokėsite tolygiai išskaidytomis mėnesinėmis įmokomis.

·  Leidžia turėti patį naujausią ir moderniausią automobilio modelį. Tikrai ne kiekvienas klientas gali pasidžiaugti milžiniškomis santaupomis, kad galėtų iš karto pirkti naujausius automobilius. Tiesa, labai svarbu įsitikinti, kad jūs galėsite dalimis sumokėti už pirkinį ir, kad siūlomos mėnesinių įmokų sumos jums yra priimtinos finansiškai.

Rinkdamiesi automobilių finansavimo galimybes, atkreipkite dėmesį į:

·   mėnesines įmokas;

·  išsimokėjimo laikotarpį;

·  palūkanų normas.

Neskubėkite pasinaudoti pačiu pirmu pasitaikiusiu pasiūlymu. Rekomenduojama palyginti skirtingų įmonių finansavimo pasiūlymus ir įkainius, kuriuos galite gauti iš asmeninių paskolų tiekėjų ir tik tada galutinai apsispręsti.

Ar verta pasinaudoti finansavimo paslauga, ar ne – tai jūsų individualus sprendimas. Gerai pagalvokite ir apie tai:

·   kokia jūsų kredito istorija?

·   ar norėsite po išsimokėjimo tapti automobilio savininku?

·   ar norėsite pasibaigus sutarčiai pakeisti automobilį į naujesnį ir neprisirišite prie senojo?

·   kokios jūsų pajamos, ar jos stabilios ir kiek galite mokėti kas mėnesį?

·   kokią pinigų sumą galite sau leisti pradiniam įnašui?

·  ar turite kitų finansinių įsipareigojimų, pavyzdžiui, būsto paskolą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto