Apiplėšė ir paliko miške

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiaulių apygardos teisme nagrinėjama baudžiamoji byla – aštuonis kartus teistam 39-erių metų mažeikiškiui prokurorai prašo skirti pusaštuntų metų laisvės atėmimo bausmę už tai, kad jis apiplėšė auką ir sužalotą paliko miške.

Pagrobė daiktus, išėmė pinigus

Nusikaltimas, kurio peripetijas nagrinėja teismas, galėjo būti įvykdytas 2016 m. rugsėjo 11 d. Latvijos Respublikoje kelio Kuldyga–Saldus 14-ajame kilometre esančiame miške.
Šiaulių apygardos teismo pirmininko padėjėjas ryšiams su visuomene ir žiniasklaida Vytautas Jončas pranešė, ką pavyko išsiaiškinti kaltintojams: „Mažeikiškis N. J. kaltinamas tuo, kad tiksliai ikiteisminio tyrimo metu nenustatytu laiku, keltu atvykus iš Švedijos Karalystės į Ventspilio uostą, ikiteisminio tyrimo metu nenustatyta transporto priemone paveždamas nukentėjusįjį telšiškį P. G. iki minėto miško, ten prieš nukentėjusįjį panaudojo fizinį smurtą ir jį apiplėšė. Iš sąmonės netekusios aukos buvo pagrobta daiktų beveik už 800 eurų. Tarp grobio – auksinis vestuvinis žiedas, mobiliojo ryšio telefonas „LG“, piniginė su joje buvusiais pinigais ir dokumentais, P. G. vardu išduota banko mokėjimo kortelė, nukentėjusiojo asmens tapatybės kortelė, vairuotojo pažymėjimas, Europos sveikatos draudimo kortelė, lagaminas su jame buvusiais rūbais, sportiniais batais, įvairiais namų apyvokos daiktais ir higienos priemonėmis. Iš P. G. banko kortelės per penkis kartus buvo nuimti 870 eurų.“

Aptiko pravažiuojantis vyras

Sunkiai sužalotas, apiplėštas vyras buvo paliktas merdėti miške, kol jį po poros dienų aptiko pravažiuojantis žmogus.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video