Be pralaimėjimo – tik tirkšliškiai

Po „Santarvės taurės“ futbolo turnyro ketvirtojo turo liko tik viena „Tirkšlių“ komanda, kuri dar neprarado nė vieno taško. VYKO ATKAKLIOS KOVOS Pirmadienį pirmose trečiojo turo rungtynėse turnyro lyderiai tirkšliškiai susitiko su taškų dar neturinčia SM „Kampinio“ komanda. Ir šiose rungtynėse jaunieji Sporto mokyklos auklėtiniai buvo priversti palikti aikštę nuleidę galvas: turnyro lyderiai juos sutriuškino rezultatu 7:0. Kitose dvejose turo rungtynėse susitiko vienodo pajėgumo ekipos: aikštėje pirmavo tai viena, tai kita komanda, įtampa kildavo tai prie vienų, tai prie kitų vartų. Abejos rungtynės pasibaigė vienodu rezultatu 2:0. Taip „Grėbliai“ po Tado Jurkaus ir Gintaro Vilko taiklių smūgių įveikė FK „Kiemo“ futbolininkus, o „Gaisrinė“ po dviejų Mindaugo Kniukštos įvarčių nugalėjo „Reivyčių“ ekipą. Paskutinėse turo rungtynėse susitiko seni varžovai: „Rekolo“ ir „Jungtinių pajėgų“ komandos. Jau nuo pirmų minučių užvirė atkakli kova, bet pamažu ėmė ryškėti „Jungtinių pajėgų“ futbolininkų pranašumas: Stanislovas Lukšas pelnė pirmąjį įvartį. Kėlinio pabaigoje šios komandos gynėjai baudos aikštelėje pargriovė Antaną Bulošą, tačiau jis iš vienuolikos metrų baudinio nesugebėjo įveikti varžovų vartininko Sauliaus Pocevičiaus. Antrajame kėlinyje „Jungtinių pajėgų“ pranašumas buvo akivaizdus: jie pelnė dar tris įvarčius ir šventė pergalę rezultatu 4:0. SUSITIKO LYDERĖS Ketvirtojo turo kovos prasidėjo dvikova tarp „Grėblių“ ir „Gaisrinės“. Ši dvikova, kurioje dėl įtemptos darbotvarkės negalėjo dalyvauti keletas ugniagesių, prasidėjo rezultatyviomis „Grėblių“ atakomis: penktąją minutę jie pirmavo 2:0. Ši komanda nepaleido iniciatyvos iki žaidimo pabaigos ir šventė pergalę rezultatu 4:1. Sunkią pergalę iškovojo „Jungtinės pajėgos“ varžydamosi su SM „Kampinio“ komanda. Visas rungtynes jie atsilikinėjo rezultatu 0:1 ir tik per paskutines penkias rungtynių minutes pelnė tris įvarčius ir šventė pergalę. Ketvirtąją pergalę laimėjo ir „Tirkšliai“ rezultatu 3:0 nugalėję FK „Kiemo“ futbolininkus. Paskutinėse turo rungtynėse „Reivyčiai“ pasiekė lygiąsias rezultatu 1:1 su „Rekolo“ ekipa. Per šias rungtynes rekoliečiams išlyginamąjį įvartį pelnė A. Bulošas, be to, jie vėl nerealizavo vienuolikos metrų baudinio. Vakar vyko penktojo turo rungtynės, kuriose susitiko lyderės – „Tirkšlių“ (12 taškų) ir „Jungtinių pajėgų“ (8 taškai) komandos. Jono STRAZDAUSKO nuotr: Prie varžovų vartų veržiasi rezultatyviausias „Gaisrinės“ komandos žaidėjas M. Kniukšta (mėlyna apranga).