Dingusiojo paieška – kol kas be rezultatų

Tadas Butkus. Nuotr. iš policijos archyvo

Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai nuo liepos pabaigos ieško be žinios dingusio 28-erių metų Tado Butkaus (žr. nuotraukoje). Liepos 24 d. po gydymo jaunas vyras buvo išleistas iš Mažeikių ligoninės, bet iki šiol į namus negrįžo, jo buvimo vieta nežinoma.
Dingęs vaikinas yra apie 165 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, trumpų šviesių plaukų, su barzda, ant kairės rankos peties turi tatuiruotę. Su savimi turėjo mobilaus ryšio telefoną, tačiau jis yra išjungtas. Tuo metu jis vilkėjo žalius šortus, šviesiai mėlyną džinsinį švarką, avėjo šlepetes.
Kaip informavo mažeikiškiai pareigūnai, paieška buvo paskelbta viešojoje erdvėje ir anksčiau, tačiau rezultatų nedavė. Rezultatų nedavė nei draugų ir artimųjų apklausa, nei paieška, kuri buvo vykdyta su tarnybiniu šunimi, – vaikinas dingo.
Asmenų, galinčių suteikti vertingos informacijos apie dingusį asmenį ar apie jo buvimo vietą, pareigūnai prašo pranešti Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniajam tyrėjui Linui Rausčiui tel. 8 700 61 729, elektroniniu paštu [email protected] arba skubios pagalbos numeriu 112.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*