Eglės įžiebimas išjudino ir vaikus, ir suaugusiuosius

Nuotr. iš bendruomenės archyvo


Įsibėgėjus kalėdinių eglių įžiebimo šventėms visuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose, Palnosų kaimas neatsilieka. Žiemišką penktadienio pavakarę, suskambus Viekšnių kultūros centro Nykštukų pirmiesiems akordams, Palnosų aikštelė prie buvusios mokyklos jau buvo prisipildžiusi kone pusšimčiu vaikų ir ne ką mažiau juos atlydėjusių suaugusiųjų. Atkakli ir įvairiapusė šventės reklama sukvietė ne tik vietinius gyventojus, bet ir nemažai svečių iš gretimų kaimų ir miestų.

Po linksmo ir šilto Nykštukų pasirodymo padėkos žodį tarė Palnosų bendruomenės pirmininkas Darius Buknys. Dėkojo visiems, prisidėjusiems prie kūrybiško ir atkaklaus eglės puošimo bei prie renginio organizavimo, taip pat ir tiems, kurie tą vakarą buvo susirinkę. Jų visų dėka šventė, kuri jau tapo tradicine, pavyko puikiai.
Tuomet, Nykštukams patarus, visi susirinkę garsiai pakvietė žymųjį šio šventinio laikotarpio stebukladarį – Kalėdų senelį. Jam, kartu su vaikais sušokus linksmą šokį ir atlaikius tikrą saldainių pūgą, griausmingai įžiebta Palnosų kalėdinė eglė.
Jos įžiebimą vainikavo visiems žadą atimantis ir šventiškai nuteikiantis ugnies ir fejerverkų šou. Juos šventei dovanojo tikri savos srities profesionalai – įmonė UAB „FEJERAS“. Žybsint ir pokšint fejerverkams, skambėjo žymi Ingos Valinskienės daina „Žvaigždė“, kurią gyvai atliko balsingasis Donatas Balvočius.
Šventei pasiekus kulminaciją, į sceną žengė trys POP muzikos grupės „EGO“ nariai, kurie savo koncertu užbaigė šį šventinį vakarą. Pasirodymo metu skambėjo linksmos ir visiems gerai žinomos dainos.
Taip smagu, kai mažo kaimelio aktyvas išjudina kasdienybę ir nuspalvina ją ryškiomis ir tikromis bendravimo spalvomis.
Visus su artėjančiomis gražiausiomis metų Šventėmis!!!
Palnosų kaimo bendruomenės pranešimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto