Futbolininkų laukia lemiamos kovos

Rajono „aštuoni prieš aštuonis“ futbolo čempionate dalyvaujančioms geriausioms komandoms liko sužaisti po dvejas rungtynes – tuomet paaiškės turnyro nugalėtojai ir prizininkai.

Lemiamų dvikovų dalyviai paaiškėjo po ketvirtadienį vykusio pusfinalio.

Pirmosios į Tirkšlių pušyno aikštę išbėgo dvi mūsų miesto ekipos – „Mažeikių United“ ir „Impulsas“. Jau pirmajame kėlinyje iniciatyvą perėmė „Mažeikių United“ – pirmavo rezultatu 3:1, o pergalę šventė 7:1.

Atkakliau vyko kova antrame pusfinalyje, kai susikovė dvi Telšių ekipos: „Benefiso“ atstovai pirmieji pelnė įvartį, tačiau antrame kėlinyje „Spartans“ atsakė taikliu smūgiu. Rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1. Kelialapį į finalą iškovojo „Spartans“ po laimėtos baudinių serijos – 7:6.

Finalai numatyti rugpjūčio 12 d. 17.30 val. Dvikovoje dėl trečios vietos susikaus „Impulsas“ su „Benefisu“, o 18.45 val. prasidės kova tarp „Mažeikių United“ ir „Spartans“ komandų, po jos ir paaiškės turnyro nugalėtojas.

Įdomu tai, kad per pastaruosius dvejus metus „Spartans“ futbolininkai jau yra tapę šio turnyro  nugalėtojais, o „Mažeikių United“ komanda pirmą kartą žais dvikovoje dėl čempionų vardų.

Ne mažiau intriguojanti kova vyksta ir dėl rezultatyviausio turnyro žaidėjo vardo: čia su 12 įvarčių pirmauja Vitalijus Barkevičius iš „Benefiso“, antroje vietoje su 11 įvarčių žengia Egidijus Gritkus iš „Mažeikių United“, o trečias su 10 įvarčių lieka Marius Šluta, atstovaujantis „Spartans“ ekipai.