Gyventojams – galimybė daugiau sužinoti apie kraujo ligas

Rudenį visame pasaulyje yra minimos piktybinių kraujo ligų žinomumo dienos. Žmonėms siūloma daugiau sužinoti apie onkohematologinius susirgimus, jų gydymą bei apie tai, su kokiais iššūkiais sergantieji susiduria koronaviruso pandemijos metu. Papildyti savo žinias bus galima internetu klausantis nemokamų seminarų ciklo „Kraujo ligos: ką reikia žinoti pacientui?“

Lietuvoje veikianti asociacija „Kraujas“ vienija kraujo vėžiu ir kitomis retomis vėžio formomis sirgusius ar sergančius ligonius, jų artimuosius, gydytojus bei visus žmones, tikinčius savanorystės ir kaulų čiulpų donorystės idėjomis. Šiuo metu bendrija yra subūrusi daugiau nei tūkstantį narių.
Būtent šios asociacijos atstovai ir yra spalio 13–lapkričio 19 dienomis vyksiančių vienuolikos nemokamų nuotolinių seminarų iniciatoriai.
Temos, kurios bus aptariamos seminaruose, – įvairios. Juose psichologai kalbės apie tai, kaip padėti sau sveikti, aptars iššūkius bei išgyvenimus, kuriuos ligoniams sukėlė Covid-19 liga.
Pranešimus skaitysiantys gydytojai papasakos, kaip perskaityti kraujo tyrimus, suteiks informacijos apie konkrečias kraujo ligas. Gydytoja dietologė vieno iš seminarų metu kalbės apie mitybą sergant onkologine liga.
Dalyvavimas seminaruose yra nemokamas, tačiau privaloma registracija. Prisiregistruoti galima adresu: https://kraujas.lt/kvieciame-dalyvauti-nuotoliniame-seminaru-cikle/

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*