Iš „Santarvės taurės“ turnyro pasitraukė „Roventa“

Penktadienį sužaistos priešpaskutinės „Santarvės taurės“ futbolo turnyro antrojo rato rungtynės. „Elektrinės“ komanda tądien įveikė „Katafalko“ devintuką, „Gaisrinė“ su Sporto mokyklos „Grėbliais“ sužaidė lygiosiomis, „Pušyno“ komanda buvo pranašesnė prieš „Roventos“ vyrus.AISTROS DIDĖJA
Penktadienio vakare „Gabijos” gimnazijos stadione vykusios futbolo varžybos sutraukė nemažai žiūrovų. Besibaigiantis „Santarvės taurės“ turnyro antrasis ratas kelia vis didesnes ir žiūrovų, ir žaidėjų aistras.
Per pirmąsias rungtynes aikštėje susitiko „Elektrinės“ ir „Katafalko“ žaidėjai, teisėjavo Aldaras Pupliauskas. Sėkmė per pirmąjį kėlinį lydėjo „Elektrinės“ žaidėjus, kurie įveikė varžovus rezultatu 3:0. Komandai po vieną įvartį pelnė Vidmantas Daubaris, Alvydas Tenys ir Rimantas Stasius.

NEPRALENKIAMAS A. BULOŠAS
Per antrąjį kėlinį „Katafalko“ vaikinai bandė prisivyti varžovus, bet jiems pritrūko laiko. Po taiklaus Artūro Juodeikio įvarčio rungtynės baigėsi rezultatu 3:1. „Elektrinės“ futbolininkai įsirašė į savo turnyrinę lentelę dar tris taškus.
Per antrąsias dienos rungtynes savo jėgas išbandė „Gaisrinės“ ir „Grėblių“ komandos. Kaip visada, savo meistriškumą įrodė „Gaisrinės” komandos žaidėjas Antanas Bulošas, įmušęs priešininkų komandai net tris įvarčius: per pirmąjį kėlinį jis taikliai smūgiavo du, per antrąjį – dar vieną kartą.
Vienuolikos metrų baudinį taikliai realizavo „Grėblių“ komandos žaidėjas Arūnas Kniukšta. Per antrąjį kėlinį jis savo įvarčių sąskaitą papildė dar vienu taikliu smūgiu, nuo jo neatsiliko ir komandos draugas Tomas Kizevičius.

IŠVARĖ IŠ AIKŠTĖS
Neišlaikė varžybų įkarščio „Elektrinės“ futbolininkas Saulius Lemežis, kuriam teisėjas A. Pupliauskas iškart parodė dvi geltonas įspėjamąsias korteles, o galiausiai visiškai pašalino iš aikštės. Už tai futbolininkas nežaisdamas turės praleisti trejas rungtynes.
Per trečiąsias dienos rungtynes susitiko „Roventos“ ir tirkšliškių „Pušyno“ komandos. Pirmojo kėlinio tryliktąją minutę savo komandą į priekį išvedė „Roventos“ žaidėjas Algis Bučys. „Pušyno“ futbolininkai greit pasivijo ir aplenkė varžovus: po tikslių Genadijaus Grigorjevo, Stanislovo Lukšo ir Dalijaus Vozbuto įvarčių pirmąjį kėlinį rezultatu 3:1 laimėjo „Pušynas“.

TURNYRAS EINA Į PABAIGĄ
Per pertraukėlę tarp kėlinių „Roventos“ komandos vadovas, duodamas patarimus žaidėjams, paprašė, kad komandos vyrai garbingai uždarytų turnyro duris. Komandai per antrąjį kėlinį po įvartį pelnė Andrius Jeremčiukas ir Andrius Stripeika.
„Pušyno“ komandos įvarčių sąskaitą dviem tiksliais smūgiais dar papildė Eugenijus Sevastjanovas, vienu – Gintautas Misius.
Tirkšliškių komandai per visas rungtynes trūko žaidėjų, o padėtį dar pablogino Stanislovas Lukšas, kuriam per antrąjį kėlinį buvo parodytos iškart dvi geltonos ir raudona kortelė. S. Lukšas taip pat turės praleisti trejas varžybas ir neaišku, ar begalės pasirodyti per šio turnyro varžybas.
Bet tai nesutrukdė tirkšliškiams laimėti dienos varžybas rezultatu 6:3.
„Santarvės taurės“ futbolo turnyras baigsis šį savaitgalį: penktadienį bus žaidžiamos paskutinės, finalinės, varžybos.