Kegrių miške – pavojingas radinys

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienio rytą į Kegrių mišką, esantį Viekšnių seniūnijoje, vyko specialiosios tarnybos. Čia rasta ne tik šaudmenų, bet ir didelis kiekis sprogstamosios medžiagos – trotilo.

});

Aptiko metalo ieškikliu

Pranešimas apie pavojingą radinį buvo gautas apie pusę vienuoliktos ryto – metalo ieškikliu apylinkes tyrinėjęs 33-ejų metų vyras žemėje aptiko metalinį indą. Užkastame inde rasta medžiagos, panašios į sprogmenis. Gavus pranešimą, įvestas planas „Skydas“, vietoje budėjo policijos, ugniagesių gelbėtojų ir medikų ekipažai.

Atvykę sprogmenų specialistai nustatė, kad talpoje yra apie 12,6 kilogramo sprogstamosios medžiagos trotilo, 766 šoviniai ir 11 šovinių gilzių. Radinį paėmė policijos pareigūnai, kas jo savininkas, paaiškės ikiteisminio tyrimo metu. Jis pradėtas dėl didelio kiekio šaudmenų, sprogmenų ar sprogstamųjų medžiagų laikymo, už tokią nusikalstamą veiką gresia laisvės atėmimas nuo ketverių iki aštuonerių metų.

Būtina pranešti...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto