Lygos debiutantus „auklėjo“ senbuviai

Lietuvos futbolo federacijos pirmos lygos čempionate debiutavusiai mūsų miesto „Atmosferos“ ekipai nepasisekė išvykoje nugalėti lygos senbuvių – Telšių „Džiugo“ komandos futbolininkų.

Rungtynės mūsų ekipai prasidėjo nesėkmingai – jau per trečią ir šeštą minutes aikštės šeimininkai pelnė du įvarčius, o pirmas kėlinys baigėsi rezultatu 4:0 telšiškių naudai.
Antrame kėlinyje komandos keitėsi pavojingais išpuoliais, progų pelnyti įvarčius turėjo ir viena, ir kita, tačiau mūsų ekipa jų neišnaudojo, o priešininkai pelnė dar du įvarčius. Tad nors kartu su „Atmosfera“ vyko gausi sirgalių palaikymo komanda, mažeikiškiams teko susitaikyti su „sausa“ nesėkme – 0:6.
Tarp 16 lygos ekipų „Atmosfera“, sužaidusi trejas rungtynes, turi vieną tašką ir yra 14-oje vietoje.
Šeštadienį mūsų futbolininkų laukia rungtynės namuose su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkais, kurie šiuo metu užima penktą vietą.

3 Atsakymai į “Lygos debiutantus „auklėjo“ senbuviai”