Mažeikiškiams pristatytas keliaujantis Klimato muziejus

Šiandien šalia Mažeikių kultūros centro atidaryta keliaujančio Klimato muziejaus ekspozicija.

Interaktyviame muziejuje, įrengtame keturiuose jūriniuose konteineriuose, mažeikiškiai galės labiau susipažinti su klimato kaitos poveikio problemomis, pagrindiniais Žaliojo kurso uždaviniais mūsų šalyje ir Latvijoje, daugiau sužinoti apie tvarų žemės ūkį ir sveiką maistą bei klimatui draugišką gyvenimo būdą.

Muziejus lankytojus priims šią savaitę: antradienį, ketvirtadienį, šeštadienį ir sekmadienį nuo 11.30 val. iki 19.30 val. Nemokamam apsilankymui grupėmis galima registruotis muziejaus svetainėje https://klimatomuziejus.lt/

Po savaitės, praleistos Mažeikiuose, ekspozicija keliaus į Palangą, Šakius, Marijampolę.

Vienintelis Baltijos šalyse Klimato muziejus, kurio tikslas – pritraukti 100 tūkst. lankytojų ir supažindinti juos su klimato kaitos problemomis, iš viso planuoja aplankyti 20 miestų, keturis iš jų – Latvijoje.

2 Atsakymai į “Mažeikiškiams pristatytas keliaujantis Klimato muziejus”

  1. Anti parašė:

    Super geras komentaras, tiesiai į dešimtuką, nėr ką pridurti, mastykit tauta

  2. Vidas parašė:

    Paklausus Gretos Thunberg, kodėl Lietuvoje pakilo elektros kainos. kai tiek daug vėjo ir saulės elektrinių , o buvo pigi, kai buvo tik viena Ignalinos atominė elektrinė, ji išklykė , kad vienas iš dramblių, laikančių žemę, yra senas ir jį reikia pakeisti nauju, todėl Lietuvoje buvo pakelta elektros kainą. D… tikiuosi patikės, jei jie tiki tokiomis skleidžiamomis nesąmonėmis, kurios yra skirtos tik iš Valstybių biudžetų gauti pinigų kovai su menama klimato kaita ir kelti elektros kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto