Mažeikiuose duris atvėrė nauja medicinos klinika

Mažeikių miesto gyventojai ir svečiai jau galėjo pastebėti ir iš pažįstamų girdėti apie paskutinėmis praėjusių metų dienomis duris atvėrusią naują, modernios diagnostikos medicinos kliniką „Klinika Baltija“. Čia miesto ir aplinkinių rajonų gyventojai gali rinktis konsultacijas ir ištyrimą moderniausia įranga pas geriausių pacientų atsiliepimų sulaukiančius profesionalius, įvairių sričių gydytojus.
Klinikoje konsultuoja: kardiologai, echoskopuotojai, gastroenterologai, chirurgai, akušeriai ginekologai, hematologai. Pirmas veiklos dienas skaičiuojančios klinikos tikslai ambicingi – kokybiškų sveikatos priežiūros paslaugų plėtra ir jų prieinamumo didinimas nuo didžiųjų šalies miestų nutolusiuose regionuose, profesionalus, betarpiškas ir šiltas santykis su kiekvienu pacientu.

Prioritetas – profesionali gydytojų komanda ir nuoširdus dėmesys pacientui

Kvalifikuoti ir dėmesingi pacientų problemoms specialistai – viena iš klinikos prioritetinių sričių. Ypač tai aktualu šiuo metu, kai žiniasklaidoje ir socialinių tinklų platformose daug diskutuojama apie ilgas laukimo eiles konsultuotis pas gydytojus, teikiamų diagnostinių tyrimų paslaugų kainas, paciento ir gydytojo tarpusavio bendradarbiavimo svarbą. Nuoširdumu paremtos sveikatos priežiūros paslaugos – viena iš pagrindinių sąlygų teikti veiksmingas asmens sveikatos priežiūros paslaugas.

Klinikoje „Klinika Baltija“ dirbančių specialistų komandą sudaro daugeliui pacientų žinomi, darbo didžiosiose šalies gydymo įstaigose patirties turintys gydytojai. Keletą kartų per mėnesį pacientus konsultuos, atliks širdies echoskopinį tyrimą, esant indikacijoms paskirs gydymą arba suplanuos stacionarinį gydymą gydytojas intervencinis kardiologas, LSMU doktorantas Vytenis Tamakauskas.
Nepaisant to, kad visose šalies gydymo įstaigose labai trūksta gydytojų hematologų, „Klinika Baltija“ savo pacientams suteikia galimybę gauti šios unikalios srities konsultacijų. Gydytoja hematologė Asta Povilauskienė konsultuoja, paskiria reikiamą gydymą, pasižymi dėmesingumu savo pacientams.
Akušerė ginekologė Jūratė Graželienė rūpinsis moters sveikatos gerove. Mažeikiškiams ši gydytoja gerai žinoma kaip gydytoja, sukaupusi didelį žinių bagažą, išklausanti ir pagal simptomatiką parenkanti tinkamiausią gydymą ar būtiną tolimesnį moters ištyrimą. Dar vienas savo srities profesionalas, taip pat Mažeikių krašto pacientams gerai žinomas specialistas chirurgas Donatas Valius šioje klinikoje konsultuos ir esant poreikiui gydys odos ir poodžio darinius.

Gydytoja echoskopuotoja Jolanta Gedvilienė – „Klinika Baltija“ pasididžiavimas. Tai specialistė, atliekanti echoskopinius tyrimus, kuriais visiškai pasikliauja universitetinės klinikos, o čia dirbantys specialistai neretai juokauja, kad gydytojos atliekamos echoskopijos prilygsta kompiuterinės tomografijos tyrimams.
Gastroenterologas chirurgas Justas Birutis – vienas jauniausių klinikos specialistų, tačiau daugeliui pacientų gerai žinomas ir vertinamas. Klinikoje jis konsultuos kiekvieną savaitę, atliks endoskopinį gydymą ir diagnostiką, moderniausiais įrenginiais užtikrins maksimaliai tikslų virškinamojo trakto ištyrimą. Procedūra atliekama naudojant papildomus anglies dvideginio oro balionus, kurių dėka pacientui atliekama procedūra tampa neskausminga, maksimaliai sumažinamas diskomforto jausmas po procedūros. Tai daug kartų saugiau nei įpratai naudojamas oras iš aplinkos. Endoskopiniai tyrimai, pagal paciento poreikį, gali būti atliekami taikant intraveninę anesteziją. Taikant šią anesteziją naudojami greitai veikiantys medikamentai, kurie itin lengvai pasiskirsto ir nedaro jokios žalos žmogaus organizmui, todėl pacientai žarnyno tyrimų metu nejaučia jokių nemalonių pojūčių. Po procedūros ir bendrinės nejautros su pacientu nėra skubiai atsisveikinama – įkurta jauki palata, kurioje jis gali visiškai atsigauti, stebima jo būklė ir tik įsitikinus, kad viskas pavyko tikrai sklandžiai, jis išleidžiamas namo. Jei atlikus žarnyno tyrimą randami polipai ar patologiniai radiniai – biopsija siunčiama į Santaros klinikas.

„Klinika Baltija“ komandą sudaro ne tik gydytojai. Labai svarbų sveikatos priežiūros darbą atlieka ilgametę patirtį turinčios, profesionalių gydytojų komandose dirbančios slaugytojos. Jos kruopščiai rūpinasi kiekvieno paciento gerove, savijauta prieš ir po procedūros.

Moderniausia įranga – profesionaliam pacientų ištyrimui

Pirmus veiklos žingsnius Mažeikiuose žengianti moderni diagnostikos klinika siekia aukščiausios ištyrimo kokybės kiekvienam pacientui. Todėl šalia pastangų sutelkti profesionalių specialistų komandą klinika didelį dėmesį skiria ir modernios diagnostinės įrangos įsigijimui. Tai viena iš prioritetinių kokybės sričių, nes padės užtikrinti maksimaliai tikslią, savalaikę ligų diagnostiką ir klinikoje dirbantiems specialistams sukurs sąlygas profesionaliai medicininei veiklai.

Štai, pavyzdžiui, virškinamojo trakto ligų diagnostikai „Klinikoje Baltija“ įsigyta pažangiausia, visame pasaulyje vertinama naujos kartos endoskopinė įranga „Olympus“ su neseniai rinkai pristatyta inovacija „EVIS X1“ ir visa EDOF technologijos komplektacija. Gastroenterologams ši naujovė reiškia galimybę matyti aukščiausios raiškos vaizdą tyrimo metu, dirbtinio intelekto pritaikymą medicinoje. Pacientams, sergantiems virškinamojo trakto ligomis, tai suteiks maksimaliai išsamų ir tikslų diagnostinį ištyrimą. Tokia įranga Lietuvoje pasidžiaugti gali vos kelios klinikos.

Vasario mėnesį planuojamas paslaugų spektro plėtimas. Prie gydytojų komandos prisijungs gydytojas otolaringologas iš Kauno klinikų, taip pat jau pastebimas kraujagyslių echoskopijų poreikis – registracija joms taip pat planuojama nuo vasario.

Šiuo metu prevencinių programų konsultacijos ir procedūros yra mokamos, tačiau planuojama, kad nuo 2024 m. bus pasirašyta sutartis su Valstybinėmis ligonių kasomis. Tai leis užtikrinti nemokamą procedūrų ir paslaugų, kurios priklauso prevencinių programų paketams, tiekimą.

Moderni, naujai įrengta „Klinika Baltija“
mažeikiškiams ir aplinkinių rajonų gyventojams
siūlo šiuolaikišką sveikatos priežiūros,
diagnostinio ištyrimo kokybę ir profesionalumu,
nuoširdumu paremtą požiūrį į kiekvieną pacientą.

Miesto centre įsikūrusią kliniką rasite adresu Žemaitijos g. 14.
Registracija ir daugiau informacijos telefonu +370 607 00 309.

„Klinika Baltija“ informacija

REK-19401

4 Atsakymai į “Mažeikiuose duris atvėrė nauja medicinos klinika”

 1. Baisu parašė:

  Vien tik pinigai valdo mus… O kur konstitucinė teisė į nemokamą gydymą?

 2. Dalia parašė:

  Įdomu kokios kainos

 3. Kęstutis parašė:

  Puiki žinia ne tik Mažeikiškiams. Turiu senų bėdų su virškinamuoju traktu. Nekantriai lauksime sutarties su u Valstybinėmis ligonių kasomis.

  1. Rezultatas parašė:

   Likviduojama viskas, kas buvo valstybės.Dabar privatininkai verslininkai gydys.Reikia pas tokius ir siuntimo,ir dar užsimokėti.Švelniai tariant,nepriklausomoje nepriklausomas biznis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto