Miško apsuptoje sodyboje – didžiulis gaisras

Autoriaus nuotr.

Dėl neatsakingo žolės deginimo antradienį kilo gaisras, kurį daugiau nei keturias valandas gesino penkios ugniagesių gelbėtojų autocisternos ir ekipažai iš Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos bei Laižuvos, Viekšnių ir Balėnų komandų.

Antradienį, apie trečią valandą po pietų, ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta, kad Maiguose, miškais apsuptoje vietovėje, dega pernykštė žolė.

Kai vienas iš ugniagesių ekipažų, kaip įprasta, nuvyko į nurodytą vietą, paaiškėjo, kad dega ne tik didžiulis pernykštės žolės plotas, bet ir sodyba: fermos pastatas, pirtis. Ugnis jau kibo į ūkinio pastato ir gyvenamojo namo sieną, tad buvo iškviestos papildomos ugniagesių gelbėtojų pajėgos.
Neatsakingas žolės deginimas baigėsi tuo, kad nudegė didžiulės mūrinės fermos stogas, dengtas šiferiu, medinės pirties stogas ir sienos, nemažame plote išdegė žolė, sudegė mažiausiai du nenaudojami nenustatytos markės automobiliai.

Gaisro priežastis tiria Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai. Sodybos šeimininkas, kuris tuo metu buvo darbe, įsitikinęs, kad gaisras kilo dėl žolės deginimo – aplink sodybą juoduoja didžiuliai išdegintos žolės plotai.

Autoriaus nuotr.
Autoriaus nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto