Policija aiškinasi trijų vyriškių mirties aplinkybes

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pirmadienį Mažeikių rajone rasti trys mirę vyriškiai. Mažeikių rajono policijos komisariate pradėti tyrimai jų mirties priežastims nustatyti.
Devintą valandą ryto Ruzguose buvo rastas 83-ejų metų vyro kūnas, apie antrą valandą dienos – Kurmaičiuose miręs 72-ejų metų vyras, o prieš šešias vakaro policijai buvo pranešta apie Ukrinuose rastą mirusį 64-erių metų vyrą. Visų vyriškių kūnai buvo be išorinių sužalojimų.

Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkė Regina Barcevičiūtė komentavo, kada policija pradeda tyrimą dėl asmens mirties: „Policijos pareigūnai nereikalingi, jeigu žmogus sirgo, mirė namuose ir šeimos gydytojas išrašo pažymą apie jo mirties priežastį. Jeigu žmogus mirė netikėtai, jį radus, būtina pranešti skubios pagalbos telefonu 112 ir jo nejudinti, laukti, kol atvyks medikai ir policijos pareigūnai. Medikai konstatuoja mirtį, o pareigūnai tokiais atvejais pradeda tyrimą: apklausiami liudininkai, ekspertams duodama užduotis nustatyti mirties priežastį.“

4 Atsakymai į “Policija aiškinasi trijų vyriškių mirties aplinkybes”

 1. G.Liutkus parašė:

  Tipo gavo 100 euro ir nusipirko uz juos pilstuko.

 2. Nunu parašė:

  Visur pradėjo rastis mirusieji be smurto,senukai gavo turbūt po 100e ir skiepa o dbr jų nebėra:D Tuoj bus daugiau darbo pareigūnams….

  1. Anonimas parašė:

   Pagal amžių tą 100 eurų galėjo gauti tik vienas iš jų. Žinoma, jei buvo pasiskiepijęs, ko niekas iš mūsų nežino. Taip, kad jūsų komentaras yra tipiški kliedesiai.

 3. Galas jau ce pat parašė:

  Paklausket ar bova pasiskiepyje ir daryket isvadas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto