RAMIRENT paslaugos – jau Mažeikiuose

„Ramirent“ padalinyje Mažeikiuose galima išsinuomoti nuo suktuko, grąžto iki ekskavatoriaus ar keltuvo.

Mažeikiuose jau veikia didžiausios statybinės įrangos nuomos kompanijos Baltijos šalyse „Ramirent“ padalinys. Įmonė nuomoja aukščiausios kokybės įrankius ir statybos įrangą, taip pat teikia įrengimo, transportavimo, projektavimo, konsultavimo ir kitas paslaugas. Bendrovė turi 41 nuomos padalinį Baltijos šalyse, jau tris savaites veikiantis Mažeikių padalinys – septynioliktas Lietuvoje.

Įrangos nuomos galiūnas

„Ramirent“ – šalyje pirmaujanti tokio pobūdžio paslaugų įmonė. Ši įmonė nuomoja įrangą statyboms ir kitoms pramonės šakoms.
„Devyniose Šiaurės ir Rytų Europos šalyse turime apie 3200 darbuotojų ir 300 klientų aptarnavimo centrų. „Ramirent“ priklauso „Loxam Group“ – trečiai pagal dydį įrangos nuomos kompanijai pasaulyje“, – taip įmonę pristatė Mažeikių padalinio vadovas Tomas Aukštakis.
Pasak jo, veiklą Lietuvoje „Ramirent“ pradėjo 1999 metais ir šiuo metu yra viena įrangos nuomos lyderių. Pagrindinė įmonės buveinė įsikūrusi Vilniuje, padaliniai sėkmingai dirba Klaipėdoje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Utenoje, Kėdainiuose, Palangoje, Telšiuose, Tauragėje ir Naujojoje Akmenėje.
„Ramirent“ padalinys Mažeikiuose įsikūrė Algirdo g. 42 E ir teikia paslaugas visame regione.

Pasiūla –nuo suktuko ir ekskavatoriaus

Pasak Mažeikių padalinio vadovo T. Aukštakio, „Ramirent“ vadovai atkreipė dėmesį į tai, kad Mažeikiai turi daug potencialo, profesionalias paslaugas teikiančioms įmonėms šis miestas yra puiki vieta kurtis ir plėstis. Tik dažnai šis potencialas neišnaudojamas. Taigi, Mažeikių regionas – tinkama vieta verslui. Karantinas irgi nėra kliūtis – tai kaip tik tinkamas laikas įmonės plėtrai, kai galima daugiau dėmesio skirti įsikūrimo darbams ir įsitraukimui į veiklą. Mažeikių padalinio darbo laikas – nuo 7.30 iki 16.30 val. darbo dienomis.
„Ramirent“ nuomojamos įrangos pasiūla apima visus statybos, sodo priežiūros, montavimo darbams skirtus mechanizmus ir įrankius, taip pat konsultuojama ir atliekami pastolių montavimo, klojinių projektavimo darbai.
„Viskas kliento patogumui – apie mūsų siūlomas paslaugas ir įrankių asortimentą galima sužinoti padalinyje, kur pateikiamas išsamus katalogas, galima ir internete, mūsų tinklalapyje www ramirent.lt. Jame patalpinti visų mūsų padalinių kontaktai bei pristatomos visos įrankių grupės: nuo suktuko ar grąžto iki ekskavatorių, keltuvų ir traktorių“, – sakė T. Aukštakis.

Dirba kaip viena komanda

Įrankių nuoma – puikus sprendimas, nes tai klientui naudinga finansiškai. Nuoma padeda sutaupyti, o sutaupytas lėšas galima skirti pagrindiniam verslui.
Anot Mažeikių padalinio vadovo, „Ramirent“ savo veiklai perka ir užsakovams siūlo tik geriausių pasaulio gamintojų techniką. Su kiekvienu klientu įrangos pristatymo terminas derinamas individualiai, ji pristatoma reikiamu laiku.
„Kalbant apie klientus, mums svarbūs visi: tiek stambios, vidutinės ar smulkios bendrovės bei įmonės, tiek eilinis gyventojas, kuris planuoja kad ir nedidelius statybos, remonto ar sodo priežiūros darbus. Ir jam nebūtina būti specialistu – mūsų darbuotojai apie kiekvieną įrankį pakonsultuos, patars, kaip atlikti numatytą darbą mažiausiomis sąnaudomis“, – sakė T. Aukštakis.
„Ramirent“ ypatingą dėmesį skiria saugai darbe, todėl nuomojama įranga kruopščiai prižiūrima įmonės serviso darbuotojų: nuomojami tik techniškai tvarkingi įrankiai, visiems jiems atliktos patikros, nuolatinis aptarnavimas ir apžiūra vykdoma prieš nuomą, laikomasi griežtų standartų. Aptikus bent mažiausią gedimą, įrankiai ir mechanizmai išimami iš pateikiamo asortimento.
Įmonė patraukli tuo, kad dirba kaip viena komanda: klientui visas asortimentas pateikiamas „iš vienų rankų“ – jeigu norimo įrankio nėra viename padalinyje, jis operatyviai pristatomas iš kito.
„Ramirent“ įsiklauso į visus klientų poreikius nuo užsakymo, pristatymo iki naudojimo ir grąžinimo.
Stasys VITKAUSKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto