Salės futbolo pirmenybėse niekas neprilygo „Naftai“

Sporto komplekso salėje pasibaigė mėnesį vykusios rajono salės futbolo pirmenybės, kuriose dalyvavo šešios komandos. KOVOJO ŠEŠIOS KOMANDOS
Po pirmojo etapo kovų iškart į pusfinalio varžybas pateko dvi pirmąsias vietas užėmusios ekipos – daugkartinė rajono čempionė „Nafta“ ir ne vieną patyrusį futbolininką turinti „Ardina“.
Likusių dviejų kelialapių į pusfinalį likimas buvo sprendžiamas ketvirtfinalio kovose, kuriose „Saurida-SM 87“ rezultatu 13:3 nugalėjo „SM 90“ futbolininkus, o „Jungtinės pajėgos“ rezultatu 9:3 privertė pasiduoti „Elektrinės“ komandą.
Pirmajame pusfinalyje aršios kovos nebuvo: „Nafta“ du kartus 12:9 ir 12:2 privertė pasiduoti „Jungtinių pajėgų“ ekipą. Kitame pusfinalyje žūtbūtinėje kovoje susirėmė „Sauridos-SM 87“ ir „Ardinos“ sportininkai. Pirmajame šių pirmenybių etape dvikovą rezultatu 7:6 laimėjo jaunieji Sporto mokyklos futbolininkai, o pusfinalyje komandos pasidalijo po pergalę: pirmosiose rungtynėse „Saurida-SM 87“ šventė pergalę rezultatu 6:2, antrosiose pajėgesni buvo patyrę futbolininkai iš „Ardinos“ – rezultatas 3:1. Geresnis įvarčių skirtumas kelialapį į finalą lėmė Sporto mokyklos auklėtiniams.
Kovoje dėl trečios vietos susitiko ekipos, kurių gretose žaidė ne vienas futbolininkas, anksčiau gynęs Mažeikių futbolo garbę šalies pirmenybėse. Po pirmojo kėlinio „Jungtinės pajėgos“ išsiveržė į priekį net 4:0. Po pertraukos, nors ir rungtyniaudami be iš aikštės pašalintų per prieš tai vykusias rungtynes Kęstučio Lupeikos ir Algirdo Mikos, „Ardinos“ futbolininkai išlygino rezultatą, tačiau rungtynių pabaigoje pritrūko jėgų ir nusileido varžovams 5:7. Nugalėtojams tris įvarčius pelnė Romas Adomaitis, du – Gintaras Micius, po vieną – Dalius Vozbutas ir Gintautas Daukšas. Pralaimėjusiųjų ekipai tris įvarčius įmušė Audrius Rovbutas, po vieną – Mindaugas Gintalas ir Arūnas Stonkus.

NAFTININKAMS ČEMPIONŲ VARDAI – DEŠIMTĄ KARTĄ
Finale lauktos atkaklios dvikovos neįvyko: jau pirmajame kėlinyje „Nafta“ į varžovų vartus pasiuntė šešis įvarčius, į savuosius praleidusi tik vieną. Finalinės rungtynės pasibaigė įtikinama gamyklos atstovų pergale rezultatu 13:6.
Šiemet nugalėtojų vardus (per visą čempionatą prarado tik tašką, sužaidę lygiosiomis 5:5 su „Ardina“) iškovojo K. Mažonas, A. Žukovas, R. Gečas, B. Narkus, V. Vaitkus, P. Draugšas, V. Vertelis, A. Vainutis, K. Kazlauskas ir A. Bulošas. Pastarasis futbolininkas, pelnęs 57 įvarčius, buvo apdovanotas rezultatyviausiojo čempionato žaidėjo prizu.
Geriausiojo puolėjo prizu apdovanotas Audrius Rovbutas iš „Ardinos“, geriausiojo vartininko – Saulius Pocevičius iš „Sauridos-SM 87“, geriausiojo gynėjo taurė atiteko Alvydui Kekiui iš „Jungtinių pajėgų“ komandos.