Sausį šalies keliuose – gerokai mažiau žuvusiųjų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjęs mėnuo pasižymėjo tuo, kad šalies keliuose žuvo gerokai mažiau eismo dalyvių, lyginant su pernykščiu sausiu.
Mūsų rajone tragiškų eismo įvykių išvengta.

Tragedijų rajone išvengta

Šių metų sausio mėnuo eismo saugos srityje – rekordinis. Palyginti su praėjusių metų sausiu, preliminariais duomenimis, žuvusiųjų Lietuvos keliuose sumažėjo beveik 60 procentų – nuo 21 iki 9.
„Ši statistika teikia ypatingą viltį, kad, laikydamiesi eismo taisyklių, atidumo ir pagarbos vieni kitiems kelyje, galime tapti gerokai pažangesni šioje srityje, pakilti į aukštesnį lygį Europos kontekste ir per metus, lyginant su praėjusiais, išsaugoti daugiau nei šimtą gyvybių“, – sakė susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.
Sausį mūsų rajono viešosios tvarkos ir eismo priežiūros poskyrio pareigūnai užregistravo 26 avarijas, kuriose trys žmonės buvo sužeisti. Du iš jų – pėstieji.
Tragiškų avarijų rajone neįvyko.
Pasak viešosios tvarkos ir eismo peržiūros poskyrio viršininko Nerijaus Gurausko, tam įtakos turėjo du faktoriai: mėnesio pradžioje šventinėmis dienomis buvo sustiprintas budėjimas, patruliavo daugiau policijos ekipažų, kas drausmino vairuotojus, bei tai, kad ir patys vairuotojai, atsižvelgdami į sudėtingas eismo sąlygas, buvo atidesni, stengėsi neviršyti leistino greičio.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

One Reply to “Sausį šalies keliuose – gerokai mažiau žuvusiųjų”

  1. Klebonas Z. parašė:

    Labai gaila. Sumažėjo pinigėlių į bažnyčios iždą. Trūksta pinigėlių BMV eksploatacijai. Norėtųsi kokioje jaukioje kavinėje su jauna karitiete praleisti vakarą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto