Savaitė

GARGŽDAI
Praėjusį šeštadienį Klaipėdos rajono Veiviržėnų vidurinė mokykla paminėjo 200 metų sukaktį. Senesnės už ją yra tik buvusio Klaipėdos krašto mokyklos, veikiančios rajono teritorijoje.
PLUNGĖ
Lapkričio 3 d. savivaldybėje aptartas Plungės Senamiesčio aikštės ir jos prieigų rekonstrukcijos projektas, kurį pristatė specialistai iš Kauno.
RIETAVAS
Lapkričio 4 d. VĮ Rietavo miškų urėdija pakvietė Žemaitijos krašto žiniasklaidą į susitikimą, kuriame supažindino su urėdijos veikla, jos teritorijoje esančiais unikaliais gamtos, istorijos, kultūros paminklais. Vėliau surengta pažintinė kelionė.
KRETINGA
Praėjusį savaitgalį bendrovės „Aviakompanija Lietuva“ lėktuvui ATR buvo iškilmingai suteiktas Palangos vardas. Trečiasis šios bendrovės įsigytas prancūzų gamybos 46 vietų ATR lėktuvas skraidys reguliariais reisais iš Palangos į Daniją ir Švediją.
ŠILUTĖ
Grupė mokslininkų, karininkų, Lietuvos karo akademijos kursantų pagerbė buvusio Lietuvos karininko, kraštotyrininko, knygos apie senąją Šilutę autoriaus Petro Jakšto atminimą.
PAGĖGIAI
Vilkyškių vidurinės mokyklos pradinukai pradėjo mokytis dalinai įrengtame priestate, kuris pradėtas statyti prieš 15 metų ir nebaigtas iki šiol. Į šią amžiaus statybą jau investuota apie 4 mln. litų.
TELŠIAI
Spalio 30 d. į Telšių „Džiugo“ vid. mokyklą rinkosi ateitininkai. Buvo prisiminta ateitininkijos atkūrimo Lietuvoje 15 metų sukaktis, išrinkta nauja Telšių vyskupijos ateitininkų valdyba.
MAŽEIKIAI
Šeštadienį Mažeikių Švč. Jėzaus širdies bažnyčioje vyko trečiasis sakralinės muzikos festivalis, skirtas artėjančioms kraštiečio kompozitoriaus Konrado Kavecko šimtosioms gimimo metinėms. Festivalyje koncertavo Kretingos, Šiaulių, Šilutės, Palangos chorai ir svečiai iš Latvijos.
SKUODAS
Lapkričio 5-ąją dieną Mosėdyje, svečių namuose „Kaštonas“ įvyko seminaras „Geologinio paveldo vertybės Salantų regioniniame parke“. Seminare Lietuvos geologijos tarnyba ir Salantų regioninis parkas pasirašė bendradarbiavimo sutartis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto